Погода: 7°C

Субота, 16 лютого 2019 15:55 Прочитано 5275 разів

Громада зібралася біля шлюзу, щоб не дати забудувати заплаву Ірпінь-річки (+ відео)

Автор О. Наказненко
Громада зібралася біля шлюзу, щоб не дати забудувати заплаву Ірпінь-річки (+ відео)

Сьогодні опівдні біля шлюзу №6 зібралися небайдужі представники Ірпінської Громади, аби висловити свою рішучу позицію проти вивезення торфу та забудови заплави річки Ірпінь. Після тривалого протистояння вчора забудовники вивезли будівельну техніку із заплави. Проте, людям потрібно бути напоготові на випадок, якщо знову надумають повторити спроби незаконного вивезення торфу, замість якого засипають будівельне сміття.

Media



Забудовницькі зайди реагують лише на силу Громади. Від того наскільки дружньою й чисельною буде наша Громада залежить успіх справи. Охочі нажитися на забудові заплавних земель мають зрозуміти, що їм протистоїть не якась жменька маргіналів, а багаточисельна й згуртована громадськість. На цьому наголошував місцевий житель – громадський активіст, депутат-свободівець Лаврентій Кухалейшвілі, який з самого початку земельних робіт в заплаві біля шлюзу воював проти забудовників.

На сьогоднішньому зібранні біля шлюзу побувало близько сотні людей. Це дуже пристойний показник, зважаючи на віддаленість від міста та розбиту будівельною технікою польову дорогу, якою довелося багатьом пішки добиратися до місця зборів. Люди обурювалися діями копачів торфу. Наголошували на тому, щоб вони не просто визбиралися звідси, а ще й ліквідували наслідки своєї діяльності – забрали назад з собою привезене сміття і повернули на місце вивезений торф. Ця земля однозначно має використовуватися лише для ведення сільського господарства. Місцеві жителі згадували тяжкі кризові дев’яності роки минулого століття, коли родюча заплава стала основною годувальницею для багатьох ірпінських сімей. Зараз умисно замість родючого ґрунту засипають сміття, аби на догоду недовідставленій КіНОшній владі визнати ці землі непридатними для ведення сільського господарства.

Все це робиться задля одноразової вигоди забудовницького бізнесу, представники якого мріють якомога тугіше набити свої кишені, з якими чкурнути якомога далі від перенаселеного Ірпеня. Натомість учасники зібрання настоювали на тому, що ця родюча земля, при умілому поводженні з нею, може й повинна годувати весь Ірпінь і навіть частково сусідній Київ, де немає такого сільськогосподарського роздолля. Причому, робити це не одноразова, а постійно.

На даний час Громада ще не здобула остаточної перемоги, але виграла дуже важливу битву у війні проти забудовників заплави. Піднятий шлюз та весняна повінь не дадуть можливості проводити роботи в заплаві до настання літньої посухи. До цього часу відбудуться вибори, цілком можливо, не тільки президентські. За вірного вибору зміна політичної влади припинить це та інші подібні беззаконня, які коються в нашій країні.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 5275 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту