Погода: 30°C

П'ятниця, 15 лютого 2019 10:04 Прочитано 4599 разів

Ірпінчанка Анна Семенова потрапила у ДТП в Камбоджі та потребує допомоги. Репост

Автор Цензор.НЕТ

З нашою співвітчизницею, яка наразі перебуває у Камбоджі, Анною Семеновою трапилась страшна біда і вона дуже потребує нашої з вами допомоги!!! 

12.02.2019 року Аня, якій всього 22 роки потрапила в ДТП. Зараз Аня знаходиться у лікарні Sen Sok International University Hospital міста Пномпень із важкою черепно - мозковою травмою. ЇЇ стан важкий та критичний, але стабільний, наразі вона знаходиться у реанімації. Є велика ймовірність, що потрібна буде операція, але наразі лікарі намагаються зробити все можливе, аби її стабілізувати.

censor blogs content big
Аня наразі не транспортабельна. Шансів на перевезення до України не має, переліт вона не витримає.
У лікарні Ані надають необхідні медичні послуги за цінами, прийнятними для іноземців. Єдине, у чому пощастило, що лікар, який її веде, не просто дуже професійний, а має українське походження!!!! і говорить українською!!! Тож справлятися про стан здоров`я легко і він точно зробить все можливе, аби надати допомогу. Оскільки стан Ані важкий, лікарі прогнозів ніяких не дають.


За перші два дні на лікування вже витрачено 2867,2$. Кожен день перебування У лікарні - 600 у.о. Таких коштів родина не має і мама Ані у відчаї, бо крім цього ще й немає змоги бути поряд із дочкою. А для мами це мабуть саме найгірше, коли не можеш допомогти своїй дитині. Наразі Ані допомагають Анна Коваленко та Ірина Вратарьова. Підключились до порятунку і ми, як благодійний фонд, бо просто не можемо стояти осторонь. Не дай Боже навіть страшно уявити якщо Аня лишиться без нашої з вами підтримки.

Прошу надсилати допомогу: БО БФ "Фонд сім'ї Андреєвих" Рахунок 26009052663338 МФО 300711 (Приват Банк) ЄДРПОУ 40885000
Для власників рахунку в ПриватБанку допомогти ще легше: 5169330515790589 (Корпоративна картка Фонду)
Номер телефону Аніної мами Зої 0954642840, мій особистий 0979711642 Юрій Андреєв
Є в нашому житті речі, які об’єднують всіх заради допомоги! Ані лише 22 і вона потрапила в біду в Камбоджі. Нас тут багато, а вона там зовсім одна і у дуже важкому стані в місцевій лікарні. Потрібна Ваша фінансова та суто людська підтримка!!!

#ВрятуйАнюИсточник: https://censor.net.ua/b3111756

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 4599 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту