Погода: -1°C

Вівторок, 15 січня 2019 19:14 Прочитано 3977 разів

Операція «Я». В Ірпені стартувала програма з утилізації ялинок

Автор

Різдвяно-новорічний час добігає кінця, тому жителі міст активно починають викидати ялинки. Цього року мешканці багатоповерхівок Ірпеня заздалегідь проінформовані про пункти прийому використаних ялинок для їх подальшої утилізації. На прибудинкових огорожах біля контейнерів для сміття містяться пам`ятки з адресами, куди можна віднести ялинку. Як відомо, їх переробляють на тирсу та опалювальний матеріал.Хоча, як можна побачити на фото , не усі містяни виявляються сумлінними. Дехто викидає ялинки прямо під огорожею з оголошенням. Самі ж контейнери, що призначені для збору ялинок, виявилися не дуже заповненими. Або ірпінці ліняться відносити використані ялинки, або ж дотримуються старої традиції зберігати ялинку до 8 березня. Час покаже.

IMG 20190115 152352

IMG 20190115 152357

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3977 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту