Погода: 31°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2850

Неділя, 29 липня 2018 09:11 Прочитано 1870 разів

Громада Ірпеня збирає кошти на встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні в однойменному сквері

Автор
Про це стало відомо зі сторінки у ФБ депутата ІМР Лаврентія Кухалейшвілі. 
Як відомо, існування скверу Героїв Небесної Сотні в Ірпені — це результат громадської боротьби за збереження зелених зон у місті. 
“Наша боротьба за зелені зони Ірпеня продовжується вже 7 років, - пише на своїй сторінці ФБ Лаврентій Кухалейшвілі, -  За цей час ми зберігаємо і не даємо забудувати більше 30 га зелених зон. Кожну зелену зону, що ми зберігаємо ми намагаємося облаштувати власними силами і власними коштами”


1
11
Тому, громадою Ірпеня, було прийняте рішення встановити в сквері Героїв Небесної Сотні відповідний пам'ятник, який з одного боку засвідчить нашу повагу людям, що загинули за наше майбутне, а з іншого показати місцевій владі, що в місті вже давно є активна Громада, яка може і буде захищати останні зелені зони Приірпіння.
На облаштування скверу громада вже витратила приблизно 20 000 грн. Залишилось зібрати ще близько 10 000 грн на сам пам'ятник.
“Ми вже знайшли майстра який виготовить нам цей пам'ятний хрест. Він порахував нам його вартіть. Це 9 000 грн. Висота хреста 1.80 м. з постаментом 2.50 м. Це не така велика сума і ми можемо швидко її зібрати. Ще десь 1000 грн. треба на цемент та камні бута з якого буде викладений постамент пам'ятника, - розповідає Лаврентій Кухалейшвілі, - Для збору кошті я готовий дати свої реквізити. Я буду кожен день звитувати про надходження коштів”.
Реквізити для перерахувань: Номер картки в Приват банку 4149 4393 9279 7878 Кухалейшвілі Лаврентій Юрійович.
“Чим швидше ми зберемо кошти, тим скоріше ми зробимо урочисте відкриття цього Громадського скверу”, - зазначає громадський діяч.
2
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1870 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту