Погода: 21°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2850

Четвер, 12 липня 2018 11:26 Прочитано 2195 разів

“Антикорупційний марафон” в Ірпені: вже з`явились намети

Автор
На центральній площі Ірпеня, з`явився намет з логотипом різних громадських організацій Приірпіння та місцевих ЗМІ. Сьогодні, 12 липня, громадський рух “Ірпінь проти Карплюка і Нових облич” розпочав “Антикорупційний марафон”. Метою цієї громадської акції стало привернення уваги місцевої влади до конкретних проблем містян. А  саме: знищення зелених зон в місті; забудова заплави р. Ірпінь; будівельні афери, пов'язані з недобудовами; проблеми з комунікаціями в будинках, введених в експлуатацію; інфраструктурні питання, пов'язані з нестачею шкіл та дитсадків; тощо.


“Антикорупційний марафон” розпочався пікетом в центрі Ірпеня та інформаційною кампанією — висвітлення існуючих в місті проблем, які місцева влада старанно приховує “за фасадом” піара, облаштованих на бюджетні кошти та за рахунок пайової участі забудовників, у місті скверів та площ. Як відомо, слідством встановлено, що діючий Ірпінський міський голова спільно із заступниками створив злочинну організацію. Їх звинувачують у зловживанні ним службовим становищем, а також привласненні, розтраті майна та ін. За даними прокуратури Київської області, ця злочинна організація вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини з метою розкрадання бюджетних коштів і земель на території міста Ірпеня, що становить десятки мільйонів гривень збитків», - повідомляють учасники марафону.
Нагадаємо, громадський рух “Ірпінь проти Карплюка та “Нових облич” - об’єднання активістів та громадських організацій, ініціативних груп Приірпіння з метою консолідації зусиль в протидії законними методами непрозорим та корупційним діям місцевої влади регіону.  
1
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2195 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту