Погода: -2°C

Неділя, 01 липня 2018 19:11 Прочитано 2931 разів

Видео-отзыв местного жителя про реконструкцию парка «Победа

Автор
Видео-отзыв местного жителя про реконструкцию парка «Победа

1 июля в редакцию «Информационного Портала» позвонил местный житель Александр, который предложил прогуляться по месту реконструкции парка «Победа» и поделиться своими мыслями.

Media Александр пожелал остаться неизвестным, поэтому его голос звучит за кадром, человек живет в Ирпене с 1970г., поэтому особенно болезненно воспринимается все те новшества, которые делают в Ирпене – уничтожают старые достопримечательности, деревья ради декоративных элементов.

Местный житель сетует, что не смог нигде найти план реконструкции парка, а увиденное место стройки повергло его в шок: уничтожается плодородный слой земли и не учитывают экологическую составляющую территории. Плитка и «благоуcтрий» совсем не радует…

Голубая ель в Ирпене

Сняли и голубую ель, пересаженную из-за очередной колонны (стелла творческого духа),  теперь выглядит дерево очень плачевно.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2931 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту