Погода: 22°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2850

Четвер, 14 червня 2018 11:03 Прочитано 1680 разів

Лікарі врятували руку жінці, на яку накинувся бійцівський пес

Автор
Ю.Епельбаум ледве не втратила руку

Бучанським лікарям вдалося врятувати від ампутації руку жінки, на яку накинувся пес. Нагадаємо, 10 червня в Ірпені стафорширдський тер`єр накинувся на мати свого господаря та практично відгриз жінці зап`ястя руки. Постраждала, відомий психолог та волонтер Юлія Епельбаум, була госпіталізована до Бучанської міської лікарні. Лікарям вдалось уникнути ампутації. «Мамині руки на місці, - розповідає власник собаки Дмитро, - Ліва, яка постраждала більше, зараз в апараті Єлізарова, так як в ній роздроблені всі кістки. Але всі пальці на місці, і мама намагається ними рухати. Правда, на лівій руці поки що не дуже виходить рухати пальцями, але ми сподіваємось на краще».
Що стосується собаки, то Дмитро пояснив що мама не тримає на неї образи за нещасний випадок.
«Ми до сих пір не можемо зрозуміти, що могло спровокувати собаку на цей напад, - пояснює власник тварини, - Він виріс в любові та не проявляв агресії, у тому числі і в той день».
Постраждалій доведеться пережити ще кілька операцій на лівій руці, - пояснюють лікарі. Адже після нападу кінцівка трималась лише на сухожиллі та шкірі. Окрім рук, у жінці постраждало ще й обличчя. 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1680 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту