Погода: 21°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2850

Вівторок, 12 червня 2018 09:44 Прочитано 1998 разів

«Ірпіньводоканал» намагався в парку ім.Стельмаха пробурити свердловину - ФБ

Автор
Сьогодні в парку відпочинку імені Михайла Стельмаха "Ірпіньводоканал" намагався з боку вул. Северинівської провести підготовчі роботи з будівництва свердловини, але громада їх зупинила. Люди побоюються, що на місці парку згодом розпочнеться чергова висотна забудова, - повідомляють місцеві жителі в групі «ІРПІНЬ+» у мережі ФБ.


«Диво дивне! Водоканал перейнявся проблемами місцевих мешканців і вирішив з «бухти-барахти», сьогодні зранку будувати нову свердловину. Звісно, в парку Стельмаха - де ж ще. Треба як завжди, БІСТРО, бо, як сказав Маркушин - буде масив без води через ненаситність приватного сектору, який за свої власні гроші відбирає воду на полив городини. Винні вони, а не ті багатоповерхівки кварталами набудовані в окрузі, на що водоканал погодив дозволи не маючи, як виявляється достатнього ресурсу. Добре, що вийшли місцеві мешканці та зупинили риття котловану, що якимсь дивом мав стати скаженою. Мабуть екскаватори тепер копають свердловину таким чином?» - йдеться у повідомленні.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1998 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту