Погода: 31°C

Субота, 14 квітня 2018 17:55 Прочитано 3174 разів

Ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний» хочуть привернути увагу преси і мера

Автор
Обманутые инвесторы в Ирпене

Для цих цілей будуть проведенні збори інвесторів (ЖК «Алфавіт», ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк», ЖК «Южний», ЖК "Варшавський").

21 квітня 2018 року, в суботу, о 10 годині за адресою: м. Ірпінь, парк «Центральний», вул. Виговського 1-І та 1-Ф пройдуть збори ошуканих інвесторів у будівництво житлових комплексів на території мікрорайону «Благодатний» у м. Ірпінь. 

Метою зборів стане доведення до відома міського голови м. Ірпінь, органів державної влади та місцевого самоврядування, Національної поліції та прокуратури, засобів масової інформації проблеми недобудови семи будинків забудовниками Maxim Kirakovskiy та Зібарєвим А.О.

Фізичні особи-забудовники Кіраковський М.В. та Зібарєв А.О. виявилися неспроможними продовжувати будівництво ряду житлових будинків мікрорайону «Благодатний» (ЖК «Алфавіт», ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк», ЖК «Южний»), які будуються з залученням коштів фізичних осіб-інвесторів. Інвестори заявляють про порушення фізичними особами-забудовниками зобов’язань за договорами, оскільки частина будинків вже не була здана в експлуатацію відповідно до встановлених термінів, а по інших будинках обсяг виконаних робіт занизький для введення в експлуатацію до визначеної дати.

Інвестори також висловлюють занепокоєність загрозою, що виникла для іміджу Ірпеня як міста, що відоме якісним житловим будівництвом та відповідальними забудовниками, і переконані в тому, що Ірпінська міська рада та міський голова відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зможуть захистити гарантовані державою права та інтереси інвесторів, а, відтак, і репутацію міста.


Доєднатися до події можна у мережі Фейсбук за посиланням або зателефонувавши за номерами, які вказані нижче.

Контактні особи: Наталія – (067) 786-36-75, Інна – (097) 800-00-22
http://www.irpen-investor.com.ua/
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3174 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту