Погода: -15°C

П'ятниця, 09 березня 2018 16:51 Прочитано 1963 разів

Сучасний погляд на Т. Шевченка. Огляд свята в Ірпені

Автор

Сьогодні вся Україна, кожне містечко та селище святкують день народження Т. Шевченка. Митець давно вже став символом української нації, а нині і натхненником, що своїм словом навіки возвеличив нашу країну та народ. Кожна епоха по-новому висвітлює творчість та особистість поета і художника.
Не винятком став і Ірпінь. Сьогодні відбулось святкування 204 років від дня народження митця. Біля пам`ятника по вул. Шевченка відбулось дійство під назвою «Шевченко єднає покоління». Хоча на свято зібралося не дуже багато людей, проте були присутні глядачі різного віку – від немовлят до пенсіонерів. Для популяризації творчості поета нині застосовується багато методів. Так, на святі роздавали повітряні кульки національних кольорів із зображенням Шевченка. Відбулося нагородження переможців акції «Селфі з Тарасом», що проводилася напередодні у соцмережах, примірниками «Кобзаря». Як зазначила начальник відділу культури, національностей та релігій Євгенія Антонюк, учасників було небагато, тому усіх заохотили подарунками.

Лунало Шевченкове слово, і не лише українською, а і у перекладі іноземними мовами, лунала українська пісня, лунала і музика нашого сучасника Мирослава Скорика. Учасники студії «Ромео і Джульєта» (керівник І. Карпенко) представили театралізовану виставу «Спогади Кобзаря». Звучали пісні у виконанні народного хору «Пам’ять». Музичний реп-гурт «Апокриф» зачарував присутніх сучасною інтерпретацією шевченкових текстів.
Захід закінчився, а слова великого Кобзаря і нині звучать у душі…

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1963 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту