Погода: 21°C

Субота, 03 березня 2018 13:22 Прочитано 1973 разів

Увага! В Ірпені вжито заходів щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання газу

Автор

3.03.2018 року у структурних підрозділах Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету (окрім диспетчерських служб комунальних підприємств та працівників КП «Муніципальна варта») оголошено не робочий день з подальшим відпрацюванням відповідно до окремого розпорядження. Також 5.03.2018 року відповідно до розпорядження Ірпінського міського голови від 2 березня 2018 року №45 «Щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу» та з метою скорочення споживання природного газу оголошено скорочений робочий день (з 8:00 до 12:00), забезпечивши подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі.З метою сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу буде скорочено споживання природного газу промисловістю, бюджетною сферою, теплогенеруючими та теплопостачальними підприємствами до мінімуму, при цьому не обмежуючи теплоносій для населення.

Відповідно до вищезазначеного розпорядження міського голови, до 7.03.2018 року (включно, або до окремого розпорядження) призупинено навчальний процес у всіх навчальних та дошкільних закладах м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, забезпечуючи подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі, відмінено всі масові заходи у навчальних закладах до 12.03.2018 року.

Нагадаємо, що у випадку надзвичайних ситуацій варто терміново повідомляти чергового по місту, КП «Муніципальна варта», тел. 0459760400, моб. 0730700557.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1973 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту