Погода: -15°C

Субота, 27 січня 2018 17:34 Прочитано 1632 разів

Итоги отключения электричества в Ирпене. Мнения из соц. сетей.

Автор

Из-за перегрузок электросетей без света отказалось почти треть Ирпеня. И только 26 вечером удалось решить проблему. В социальных сетях люди снова поделились на 2 лагеря: одни винили действующего мэра на перенаселение и как результат перегрузка электросетей, другие, естественно, пытали оправдать чиновников. Все же выводы были сделаны. Подробнее в материале.Первый про это ЧП написал Денис Тимошенко, который лично связался с представителями Киевоблэнерго:

Timochenko

Очень интересный пост опубликовала Анжела Огнева в группе "Ирпень без политики", которая по пунктам рассказала, про то, как власти Ирпеня никак не реагировали на чрезвычайную ситуацию. Кроме электричества появились и другие проблемы: тепло, поставки воды и безопасность.

andzella

Комментаторы заметили, что властям легче организовать флеш моб с кофе, чем отреагировать на чрезвычайную ситуацию.

Хотя некоторые чиновники все-таки пытались объяснить ситуацию, например, комментарий Андрея Литвинова, который резюмировал ситуацию так:
Нажаль, нам усім довелося відчути ситуацію, коли все місто залежить від однієї приватної компанії, монополіста по електроенергії. Щодо їх незадовільної роботи, що мало не призвело до катастрофи в місті будуть направлені відповідні запити.

Litvinov

Были и более жесткие комментарии:

Roman

Ситуацию прокомментировал и депутат городского совета Ирпеня Лаврентий Кухалейшвили

Lavr

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1632 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту