Наповнення садочків та 1-3 класів шкіл м. Ірпінь станом на 2018 р. Наповнення садочків та 1-3 класів шкіл м. Ірпінь станом на 2018 р.

Наповнення садочків та 1-3 класів шкіл м. Ірпінь станом на 2018 р.

Це вже моє хобі: періодично запитувати інформацію щодо наповнюваності садочків та 1-3 класів шкіл нашого міста. Пропоную і Вам для ознайомлення чергову статистику такої болючої та проблемної сфери в нашому місті.
Отже, станом на 17.01.2018 року, загалом, на вступ до садочків в м. Ірпінь більше 3000 тисяч дітей.


Проектна потужність всіх дошкільних закладів м. Ірпінь – 1324 Зараз, вже виховується 2 231 дитина.
Нагадаю, що в 2016 р. в садочках РЕГІОНУ (а це не лише Ірпінь, а й Ворзель, Гостомель та Коцюбинське) навчалися 2910 дошкільнят. З них, виключно до ДНЗ м.Ірпінь зараховано 1736 дітей. Проектна потужність 2016 року в ДНЗ = 1185 дітей.

 

Свіжа інформація по наповнюваності шкіл та садочків Ірпінського регіону


Отже, зовсім не відчутні зміни з новим садком «Колібрі». Черги лише виросли, потужності садочків вкотре перевищені, і як видно, перевищені більше аніж в 2016 р.
Проектна потужність ДНЗ місцями перевищена в 1,5 рази, місцями більше ніж в 2 рази, для прикладу: садочок «Лісова пісня» має найбільшу проектну потужність – 350 дітей, усього дошкільнят, що виховуються в садку – 530 (перевищення в півтора рази). На 2018 р. до цього садка в черзі записано 829.


В районі вул. Ново-Оскольської та Мечникова, що має дуже щільну забудову, яка динамічно зростає, працює лише один ДНЗ «Колібрі», що має проектну потужність в 140 осіб, та виховує вже 300 дітей. Перевищення більше аніж в 2 рази. На черзі, станом на 2018 р., до цього садочку записані 617 дітей. Це другий садок в місті, після «Лісової пісні», що має таку кількість дітей в черзі. Можливостей садочка вже не вистачає навіть на цей рік, що казати про наступні?
Колибри Ирпень

В принципі, це питання відноситься до кожного садка, окрім, УВАГА, Дошкільного відділення НВО «Освіта». Станом на зараз, в ньому відсутнє перевантаження, на місці 100 осіб, виховується всього 75 дітей. Причина недобору в даний садочок - не відома.


Щодо ДНЗ смт.Гостомель, смт.Ворзель та смт. Коцюбинське, вони, також, мають своє перевантаження та певні черги. Наприклад, садочок «Берізка», смт Ворзель, має найменшу чергу на 2018 рік – 16 дітей. Найбільша черга в ДНЗ «Веселка», смт. Гостомель, – 319 осіб.
Тепер, поглянемо на 1-3 класи шкіл регіону.
Три школи м. Ірпінь, мають другу зміну. Лідером серед них є 17 школа, де 17 класів навчаються в другу зміну. Нагадую, саме ця школа є єдиною на весь куток величезних забудов та перспективних новобудов, що біля парку «Центральний» та в районі зі старими назвами «Машторф» та «БТР».
Не переповненими школами є
- школа №3 м.Ірпінь, де проектна потужність 1700 дітей, а навчається 1237 дітей;
- школи смт. Гостомель, окрім школи №14;
- школи смт.Ворзель;
- школа №18 смт. Коцюбинське (НВК має невелике перевантаження).
Ліцей «ІЛІТ» ще не має встановленої потужності, але навчає 75 дітей (1-3 класи відсутні).

---------------------------------------------

Update: Виникло питання, що кількість шкіл з другою зміною є не точною.  В телефонній розмові зі спеціалістом Управління освіти і науки було виявлено, що існують так звані «підзмінки» -  де  діти приходять ближче до 11 години. «Підзмінки» створені, щоб не робити повноцінну другу зміну, яка багатьох не влаштовує.   Всі другі зміни, що вказані в таблиці є вичерпними, за даними Управління освіти і науки. Якщо хтось володіє додатковою інформацією, пишіть в коментарях.

sadiki tabl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3369 раз