Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється

Post by: Зореслав Бузенко 05 января, 2018

Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється з щоденним пасажиропотоком, що почало призводити до небезпечних ситуацій. Так вчора, о 7:40 відбулося ДТП. Після чергової зупинки маршрутка №7 не змогла далеко від’їхати від зупинки, тому що в неї від шаленого щоденого перевантаження відвалилося колесо. Ніхто не постраждав. Таких ситуацій можна було б уникнути, якщо на маршруті працюватиме більше автомобілів і рівень навантаження на них зменшиться.

 

Деякі коментарі події в соцмережах:
- Ну вот и логическое завершение ситуации с маршрутом номер 7. Отвалилось колесо... слава Богу когда выезжали с остановки, а не на ходу!....
- 7-40 утра... хорошо каникулы и ребенок в маршрутке был один (мой) ....
- Район расширяется, новостройки растут как грибы. А маршруток добавили аж 1 машину! Семерки едут перекошеные, люди как шпроты в банках, а зачастую все не вмещаются.
- Утром детки едут в школу с рюкзаками... на остановках после Машторфа в «семерку» уже не втиснуться... Уважаемое руководство города, ну может хоть это происшествие послужит знаком, что не все так распрекрасно с АТП 13250 и печально-известным маршрутом номер 7 ?!!!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3002 раз