ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ! Можливість зупинити шалену забудову нашої території та зберегти останні дерева! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ! Можливість зупинити шалену забудову нашої території та зберегти останні дерева!

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ! Можливість зупинити шалену забудову нашої території та зберегти останні дерева!

Post by: Ініціативна група 16 декабря, 2017

До УВАГИ мешканців наступних кварталів:

квартал «Криничка», що обмежений:
• вулицями Ново-Оскольська, Гоголя, Льва Толстого;
• провулком, що межує з водостоком від гідрологічного заказника «Криничка» та веде з вулиці Ново-Оскольська до самого джерела гідрологічного заказника «Криничка»;
• територією гідрологічного заказника «Криничка»
квартал «Чорний гай», що обмежений вулицями: Ново-Оскольська, Джерельна, Григорія Сковороди; провулком, що з’єднує вулиці Григорія Сковороди (початок провулка — вул.Григорія Сковороди,3) та Ново-Оскольська (кінець провулка — вул. Ново-Оскольська,14).
Квартал «БТР», що обмежений:
• вулицями: Ново-Оскольська, Гайдамацька, Григорія Сковороди;
• провулком, що з’єднує вулиці Григорія Сковороди (початок провулка — вул.Григорія Сковороди,3) та Ново-Оскольська (кінець провулка — вул. Ново-Оскольська,14);
• трасою, що з’єднує завод «БКЗ» із населеним пунктом «Забуччя»
квартал «Дружний», що обмежений вулицями Льва Толстого, Лисенка, Давидчука, Гоголя.

 

komment yablunovskogo

24 грудня 2017 року з 12-00 до 16-00 актовому залі табору Дружний по вулиці Давидчука, 48, м. Ірпінь будуть проведені Місцеві громадські слухання.
Карта кварталу проведення Громадських слухань:

grom sluhannya

Ці Громадські слухання – ініціатива мешканців!

Прийдіть, і заявіть свою волю з наступних питань:
1. Затвердження збереження цільового призначення території кварталів як зони збереження території садибної забудови.
2. Визнання унікальності гідрологічного заказника «Криничка» не тільки як гідрологічного заказника, а й історичної Святої пам’ятки Київської області, вік якої сягає століття та наведення благоустрою на території гідрологічного заказника «Криничка» відповідно до Законодавства України
3. Надання статусу зелених зон загального користування з відповідним юридичним оформленням ряду територій.
4. Забезпечення збереження цільового призначення території санаторію «Ясний» по вул.Глінки, 4, кадастровий номер земельної ділянки 3210900000:01:082:0017 площею 4,28 га зеленою зоною обмеженого користування із збереженням існуючих дерев та вирішення подальших варіантів її використання.
5. Забезпечення збереження всієї території дитячого табору «Дружний» по вул.Давидчука, 48 як зеленої зони обмеженого користування у вигляді збереження існуючого цільового призначення відповідно до термінології генерального плану — «КВТ» — зони установ відпочинку та туризму.
6. Організація системи водовідведення каналізаційних стічних вод з приватного сектору по вулиці Ново-Оскольська та провулків, що виходять на вулицю Ново-Оскольська.
7. Вирішення питання щодо забезпечення мешканців кварталу в необхідній кількості місцями в школах та дитячих садочках.
8. Вибори уповноваженого представника територій вищезазначених кварталів до складу майбутньої Погоджувальної комісії з узгодження спірних питань між громадськістю і замовниками містобудівної документації (Генерального плану м. Ірпінь та ін.)
9. Деякі інші питання планування розвитку кварталів.

Карта розміщення місця проведення:

grom sluhannya2


Право голосу на зазначених місцевих громадських слуханнях мають мешканці, що постійно проживають на території наступних кварталів: квартал «Криничка», квартал «Чорний Гай», квартал «Дружний», квартал «БТР» та мають право голосу на місцевих виборах. Тому, з собою мати паспорт з пропискою в вище зазначених районах (для реєстрації). Якщо ви власник нерухомості в зазначених кварталах, з собою мусите мати документ, що це підтверджує.

Є питання та пропозиції — дзвоніть на номери:
099 942-41-01 (вайбер)
098 442-20-52
063 79-025-79 Поліщук Андрій

Нам потрібно об’єднуватися для захисту наших інтересів

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1820 раз