Погода: -4°C

Середа, 08 листопада 2017 11:13 Прочитано 2498 разів

Гостомель самий кращий варіант для столичного лоукостера

Автор

Варіант лоукостеру в Гостомелі є найкращим серед трьох столичних аеропортів.

Про це заявив виконавчий директор аерокомпанії «Аероджет» Анатолій Мазуренко.«Борисполю найкраще працювати в режимі хабового аеропорту. А аеропорт «Київ» (Жуляни) має обмежені можливості для обслуговування пасажиропотоку.

Таким чином, саме аеродром в Гостомелі, є найбільш прийнятним варіантом для лоукостера. Варто врахувати ще й те, що мешканцям багатьох районів Києва, пристоличних Ірпеня, Бучі та Вишгорода зручніше буде дістатися аеровокзалу в Гостомелі ніж в Борисполі», - зазначив Анатолій Мазуренко.

Як вже неодноразово повідомлялося в ЗМІ, ще в липні поточного року Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман дав вказівку в термін шести місяців виконати роботи по облаштуванню роботи нового аеропорту в Гостомелі. В свою чергу, керівництво ДП «Антонов» заявляє, що справа тепер за фінансуванням цього проекту.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2498 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту