Погода: 23°C

Вівторок, 24 жовтня 2017 12:19 Прочитано 2075 разів

Громада з Новооскольскої просить у Ірпінців підтримки в забороні незаконного будівництва

Автор

„СИНЕРГіЯ 2" - це слово магічно вплинуло на нас, і ми купили квартири у цій будівельній фірмі, сподіваючись на те, що ефект цієї компанії полягає саме у створенні комфортної зони проживання із урахуванням усіх норм забудови земельної ділянки, інсоляції квартир та повсякденних потреб мешканців, типа: 

дитмайданчик, дитячий садочок, фітнес центр, зелена зона відпочинку, достатня кількість парковочних місць, etc. Це все обіцяли у відділу продажу.Але, схоже, нас одурили, для «Синергії» головне наживання, так як щільно закладається фундамент нового дому, хоча у плані забудови маєтку на момент підписання наших договорів він не значився. Инфраструктура для великої кількості мешканців не створена. Зате створюється гетто! 

 

Покладаємо велику надію на депутатів Міської Ради м. Ірпінь, та вимагаємо заборонити незаконне будівництво впритул до дому по вулиці Ново-Оскольська 2т 

Залишилося лише 2 дні для збору підписів і всього лише треба 20 підписів!

http://e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/137

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2075 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту