Погода: 30°C

П'ятниця, 13 жовтня 2017 13:18 Прочитано 3764 разів

На місці старого автовокзалу на площі Антонова, почалася реконструкція

Автор Ігор Швець

Реконструкція площі Антонова та відкриття автовокзалу в Ірпені створюють певні незручності для жителів міста і його гостей. Стосуються вони і пішоходів, і пасажирів маршруток, і водіїв транспортних засобів.

На своїй сторінці у Фейсбук перший заступник міського голови Дмитро Христюк пише, що багато ірпінців просили побудувати комфортну автостанцію та організувати безпечний рух на площі Антонова навпроти підземного пішохідного переходу.Посадовець зазначає, що згадана територія була хаотично завантажена: велика кількість маршруток, таксі та іншого транспорту, стихійна торгівля та неорганізований рух пішоходів. Тому вирішили виправити ситуацію.

Avtovokzal nakryttya

 

Нова автостанція уже діє, організовано безпечний рух та місця посадки і висадки пасажирів до маршрутного автотранспорту, проведено освітлення, побудована стоянка для маршруток тощо.

Проте щоб до неї дістатися, доведеться від переходу під залізницею пройти добру сотню метрів. А це для людей похилого віку, тих, які мають вади здоров’я, батьків з маленькими дітьми, не так уже й легко.

До того ж пасажири уже почали протоптувати “стежину смерті” через залізничні колії, щоб таким чином зрізати відстань до автовокзалу. Тому зростає небезпека потрапити під потяг чи просто перечепитися, простуючи манівцями.Які незручності створюють реконструкція площі Антонова та відкриття автовокзалу в Ірпені?

Avtovokzal ploshha

Влада на чолі з Карплюком натякає, що реконструкція площі Антонова триватиме два місяці. Тут обіцяють облаштувати велику зелену зону, залишити круговий рух. Правда, на плані реконструкції усе виглядає досить химерно — з натяком на традиційне для нашого міста “заплиточення”.

Для торгівельного сегменту створять невеличкий дерев’яний ринок. До речі, підприємцям пропонують придбати на ньому магазинчики за 10-12 тисяч доларів, що прирівнюється до вартості квартири в Ірпені.Які незручності створюють реконструкція площі Антонова та відкриття автовокзалу в Ірпені?

Avtovokzal torgashy

Також на живому прикладі бачимо, як на невизначений термін розтягується в Ірпені реконструкція деяких вулиць, а після ремонту ще доводиться чи узагалі переробляти, чи щось дороблювати. Тому обіцяні два місяці плавно перетікають у зиму, коли на заваді можуть стати ще й несприятливі для робіт погодні умови.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3764 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту