Погода: 14°C

Четвер, 12 жовтня 2017 15:44 Прочитано 2720 разів

Забудовник Ліневич програв Вищий административний суд України. Громада в черговий раз перемагає

Автор Неля Лавровская

Сьогодні Вищим адміністративним судом України Розбудові відмовлено у задоволенні її касаційної скарги.

Таким чином, рішення Ірпінської міської ради від 17.11.2016 р. №1682-24-VII про відмову у затвердженні "Детального плану території забудови кварталу міста Ірпінь обмеженого вулицями Мечнікова, Лермонтова, Давидчука (колишня Комінтерну) та Лисенка (колишня Надсонова)", На підставі того, що детальний план території забудови не відповідає Генеральному плану та плану зонування міста Ірпінь - залишилось в силі.

Наступне засідання в Господарському суді Київської області за позовом нашої ГО до Розбудови про відновлення стану землі на Дружбі призначено на 01.11.2017 о 14:00.
також сьогодні судом задоволено наше клопотання про витребування доказів у ІМР та обласній екоінспекції - інформацію про фактичну кількість вирубаних Розбудовою дерев.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2720 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту