Погода: 0°C

Четвер, 17 серпня 2017 07:17 Прочитано 3287 разів

Чотирирічної дочки ветерана АТО Андрія Коваля потрібна допомога

Автор

Для дитини учасника АТО Андрія Коваля, чотирирічної Кірі, потрібна допомога для купівлі дорогого кохлеарного імпланта вартістю 756 тисяч гривень.

Із закликом допомогти звернувся волонтер і активіст, екс-командир 3-го окремого танкового батальйону Олександр Буйволюк.Він написав: "Три четверті. Сорок п'ять хвилин. Це тривалість уроку в школі. 200 тисяч гривень. Це одна четверта суми, яку треба зібрати на операцію, після якої, вірю, майже чотирирічна Кіра Коваль почує перші слова свого батька й мого побратима Андрея.

Між ними досі тиха перепона. У 9 місяців Кіра перенесла операцію з видалення катаракти обох очей. Батько Андрій тоді вже був в АТО, що служив оперативним черговим на кордоні з агресором. За кілька місяців Андрій перевіз сім'я ю в Бучу й знову повернувся на службу. Із Кірою залишилася мати Наталія. 2016-го Андрій демобілізувався, з того часу у ГО "Доброволець" організовує процес отримання пільг побратимами.

Але доля приготувала для молодої родини нові випробування. Нещодавно Кірі встановили діагноз "сенсоневральна глухота". Це непросто, каже Андрій: кликати - і не докликатися своєї кровинки...

Але зарадити цьому можна. Потрібен кохлеарний імплант. Річ недешева, за 756 тисяч гривень. Але напевне досяжна для нас - захисників і їхніх помічників.

Учасники АТО, волонтери, громадяни Бучі, Гостомеля, Ірпеня вже зібрали 200 тисяч гривень. Залишилося докласти іще три четверті - і вже завтра ми всією бучанською родиною підемо на перший сімейний концерт до Ковалів, а згодом - і на перший шкільний дзвоник. Бо інакше заради чого все це?

Карта ПриватБанку 5168 7555 2244 8550, отримувач - Андрій Андрійович Коваль. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3287 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту