Погода: -1°C

Середа, 09 серпня 2017 08:58 Прочитано 1971 разів

В Центре Ирпеня продолжают выпиливать сосны

Автор
В Центре Ирпеня продолжают выпиливать сосны

В объектив фотокамеры попали кадры спилки очередной сосны прямо в центре Ирпеня. Судя по фото, сосна была действительно сухой и, возможно, находилась в аварийном состоянии. 

Ранее «Портал Ирпеня» уже писал про то, что в Приирпенье массово гибнут сосны и это явление списывалось на деятельность человека и «благоустройство», которое так губительно влияет на здоровье деревьев. Городская власть вместо того что бы лечить деревья, приняла стратегию массового уничтожения, так в центре Ирпеня были вырублены практически все деревья, ради реконструкции площади.

В Центре Ирпеня продолжают выпиливать сосны

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1971 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту