Погода: 15°C

Вівторок, 01 серпня 2017 07:28 Прочитано 1828 разів

02.08.17 року відбудеться засідання суду, щодо витребування земельних ділянок п/т Зоркий 3,67 Га з незаконного володіння

Автор

Апеляція по п/т Зоркий відбудеться 02.08.2017 в 12:50, в Київському апеляційному господарському суді при головуючому судді Іоннікова І.А., та суддів Тищенко О.В., Тарасенко К.В., про визнання незаконними та скасування рішень, визнання недійсним договору суперфіцію, витребування земельних ділянок з незаконного володіння.Апеляція відбудеться завдяки наполегливості Громади та проведеної 03.07.17 мітингу під стінами ГПУ «Останній день апеляції», де генеральний прокурор України Ю.Луценко, особисто погодив дії у господарському суді, обласної прокуратури та взяв на контроль судову справу щодо повернення державі земельної ділянки лісового фонду, дитячого табору «Зоркий», площею 3,67 Га.

ApelSud

 

Нагадаємо, що Генеральний прокурор Юрій Луценко швидко відреагував на спробу зліти судову справу: Генпрокурор Юрій Луценко, швидко відреагував на мирну акцію Громади Ірпеня та намагання замів прокуратури, вирішити цю справу через корупційну складову, а саме лист № 05/1-7259вих-17 від 10.05.2017 року., прокурора заступником Генерального прокурора України Стрижевською А.А, яким відкликала повноваження прокуратури Київської області та надала вказівку щодо відмови від позову.

Історію по даній земельній ділянці п/т Зоркий можна ознайомитись за цим посиланням: Що пітримає ГПУ в Ірпені, забудову 3,67 Га чи рекреаційну зону - дітячий табір?
Громада міста Ірпеня продовжує контролювати і приймати всі законні методи для відновлення Конституційного ладу і повернення національних багатств України у власність Українського народу.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1828 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту