Погода: -1°C

П'ятниця, 21 липня 2017 15:38 Прочитано 3052 разів

Начальник поліції в Ірпені врятував життя чоловіка від самогубства

Автор

Сьогодні, 21 липня, начальник Ірпінського відділу поліції Ігор Падюк упродовж трьох годин вів перемовини на балконі 5 поверху багатоповерхівки з молодим чоловіком, який з ножем у руках намагався звести рахунки з життям

Інформація про чоловіка з ножем у руках, який сидів скраю балкону і звісив ноги, надійшла до поліції Ірпеня.Одразу за вказаною адресою прибули поліцейські, карета швидкої допомоги, рятувальники.

Вмовити молодого чоловіка відкрити вхідні двері квартири поліцейським допомогла його мати. Підполковник поліції особисто запевнив 31-річного мешканця квартири, що крім нього ніхто його більше не потурбує.

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3052 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту