Погода: 8°C

Понеділок, 03 липня 2017 17:01 Прочитано 2004 разів

Генпрокурор Юрій Луценко, швидко відреагував на мирну акцію Громади Ірпеня

Автор

3 липня громадські організації міста Ірпеня та місцеві жителі Ірпеня, провели мірну акцію «Останній день апеляції» під стіни Генеральної прокуратури України з вимогами щодо продовження судового процесу по дитячому табору Зоркий 3,67 Га.

Media 

ГПУ заява

Генеральний прокурор Юрій Луценко швидко відреагував на спробу зліти судову справу та намагання замів прокуратури, вирішити цю справу через корупційну складову, а саме лист № 05/1-7259вих-17 від 10.05.2017 року., прокурора заступником Генерального прокурора України Стрижевською А.А, яким відкликала повноваження прокуратури Київської області та надала вказівку щодо відмови від позову.

ГПУ зоряний

За погодженням із Генеральним прокурором Ю. Луценко, почалось оскарження рішення господарського суду Київської області, таким чином був продовжене судовий процес і подана апеляційна скарга, по 3,67 Га дитячого табіру «Зоряний» а саме виконані вимоги мірної акції «Останній день апеляції».

Коментарій депутата ВР О.Черваковой: 
ГПУ принт скрин червакова
Попри зусилля деяких лобістів з депутатського корпусу, спрямовані на покриття розкрадання рекреаційного ресурсу, здоровий глузд переміг. Апеляцію по Ірпінському таботу "Зоркий" подано. Для цього знадобилося втручання аж Генерального прокурора, без якого півгектару лісу було би знищено і забудовано багатоповерхівками.
19 вересня 2016р. півгектара лісу з території ірпінського піонерського табору “Зоркий” було передано під багатоповерхову забудову. Прокуратура намагалася оскаржити це рішення в суді, все йшло до того, що суд ухвалить законе та справедливе рішення на користь держави. Більше року на цю ділянку був накладений арешт.
Аж раптом до Генеральної прокуратури звернулися народні депутати - Карпунцов, Помазанов та інші - з проханням не предсавляти інтереси держави в цій справі і не боротися за ліс. Бо це, мовляв, "тиск на бізнес".
Бізнесом вони при цьому називають дерибан рекреаційного ресурсу на користь багатоповерхової забудови з метою особистого збагачення.
Очевидно, своє звернення до ГПУ вказані депутати робили абсолютно безкорисливих мотивів, піклуючись лише про справедливість по віднощенню до "бізнеса". Прокуратура програла справу, що було санкціоновано її керівництвом на рівні заступника. І, наскільки мені зрозуміло, апеляцію подавати не збиралась. І не подала би, якби не втручання Юрій Луценко, за що вам, Юрвіталіч, велика подяка.
Шкода, що в цій країні кожним нещасним деревом має займатися цілий Генеральний прокурор. Ще більше шкода, що на заваді інтереам держави стають не якісь ефімерні кремлівські руки, а справжнісенькі патріоти з проурядової коаліції, які до того ж, за цього Генпрокурора голосували.
Сюр.
Віктор Бархоленко Олена Жежера Михайлина Скорик Евгений Мельничук Iryna Fedoriv - це ваша пильність дозволила врятувати цей ресурс. Сьогодні був останній день. Чекаємо на рішення суду.

 

По даному випадку щодо намагання зливу даної судової справи, буде аналітична розгорнута стаття, трохи пізніше.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2004 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту