Погода: -6°C

Неділя, 25 червня 2017 10:33 Прочитано 1901 разів

25 червня в Ірпені згоріло BMW

Автор Ірпінський МВ ГУ ДСНС
25 червня в Ірпені згоріло BMW

25 червня о 02:05 до оперативно-диспетчерського служби м. Ірпінь надійшло повідомлення про пожежу приватного легкового автомобіля за адресою: м. Ірпінь, по вул. Мінеральна.На місце виклику направлено черговий караул 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Ірпінь. По прибуттю рятувальників на місце події встановлено, що горить приватний легковий автомобіль марки «BMW 5». Завдяки оперативним діям рятувальників, пожежу було локалізовано о 02:18 та повністю ліквідовано о 02:25. Внаслідок пожежі знищено повністю моторний відсік та лобове скло, а також задню праву частину кузова автомобіля. Причина пожежі наразі встановлюється.

BMW в Ірпені

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1901 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту