Погода: 0°C

Вівторок, 13 червня 2017 16:04 Прочитано 1073 разів

В Ірпені пройде концерт Київського Академічного Музично-Драматичного Циганського театру "Романс".

Автор

Великий шоу-концерт Київського академічного музично-драматичного Циганського театру «Романс» під керівництвом Народного Артиста України Ігоря Крикунова відбудеться на сцені Центрального Будинку культури 17 червня о 18.00.Запрошуємо Вас поринути в незабутню атмосферу чарівного циганського романсу, запальних танців, душевних мелодій циганських скрипок та гітар. Магічний та незвичайний світ вільних птахів-циган створить справжнє свято життя, музики і свободи. Унікальний творчий колектив циганського театру дарує глядачам не тільки своє мистецтво, а й серце та душу!

  

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1073 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту