Погода: 23°C

П'ятниця, 02 червня 2017 12:14 Прочитано 2669 разів

Нацрада проліцензувала кабельний телеканал з Бучі

Автор Наталія Черненко

1 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проліцензувала інформаційно-розважальний кабельний телеканал «Погляд» з міста Буча.

Телеканал «Погляд» (ТОВ «Інформаційна агенція “Погляд”» з міста Буча) буде мовити в мережі провайдера кабельного телебачення «Бест» (ТДВ «Компанія “Бест”»), яка охоплює міста і селища міського типу Ірпінь, Буча, Вишневе, Боярка, Гостомель, Коцюбинська, Вишгород, Васильків, Обухів, Українка Київської області.Власником і директором телеканалу «Погляд» є Олексій Зіневич. Він же разом зі своєю родиною володіє компанією «Бест».

Заступниця голови Нацради Уляна Фещук зауважила, що має інформацію про те, що канал «Погляд» з’являвся в мережі «Бест» ще до отримання ліцензії. У відповідь на це представник компанії сказав, що канал не з’являвся в мережі, а проводилися технічні випробування.

Втім, компанія «Бест» ще 20 травня повідомила на своєму сайті про початок мовлення телеканалу «Погляд» у тестовому режимі.
Зрештою, члени Нацради вирішили видати телеканалу ліцензію.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2669 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту