Чи можливе будівництво в заповідній зоні «Криничка»?

В районі заповідної зони «Криничка» вже приблизно тиждень, можна було спостерігати що відбуваються підготовчі дії, до якихось будівельних робіт: завезли щебінь, декоративний камінь, бордюри і тощо...

Звернення до архітектурного відділу міської ради, закінчувалися запевненнями в тім, що ніяких робіт не заплановано.

Однак вчора, проходячи повз вулицю Глінки, були помічені будівельні роботи: велася укладання бордюру, а по території заповідної зони їздила будівельна техніка.

 

На питання робочих про якихось документів на виконання робіт, у відповідь говорилося, що все нормально і все законно. Робимо ж для ВАС. На прохання надати відповідні документи, була відповідь, що документи знаходяться у керівництва... Приїхав один керівник робіт, однак без документів... Потім другий, також без з них. Згодом з'явилася якась схема без назви, без запевняючих підписів і печаток, які б підтверджували законність даного документа. 

krnck
krnck2

Тоді з нашого боку було запропоновано зупинити данні роботи в зв'язку з відсутністю дозвільних документів. Керівники відмовилися зупиняти роботи і дали команду відновити своїм робочим її. Попередження про виклик поліції в даному випадку було ними проігноровано, навіть навпаки, говорили: «Давай, викликай». Що залишалося робити в такому випадку? Викликав поліцію. Коли вона почала складати заяву, на місце бездокументарних робіт відразу почали приїжджати представники деяких забудовників.

Все закінчилося тим, що на місце приїхав заступник міського голови Ірпеня - Христюк Дмитро Вікторович, який запевнив, що все відбувається в рамках закону, але, тим не менше потім запросив все ж своїх помічників і нас розібратися з документами.
Приїхавши до нього на робоче місце, виявилося що він прийняти нас не може, адже за словами секретаря вирішує нагальні проблеми з «атошніками». Залишивши свій номер для зв'язку ми чекали відповіді про зустріч для пояснень щодо вище зазначених будівельних робіт.

Заступник мера передзвонив за 2,5 -3 години. Спілкування виявилося досить продуктивним і змістовним, оскільки були досягнуті конкретні рішення по даній події.
Зокрема, роботи з благоустрою заповідної зони «Криничка» будуть проведені, але вже з урахуванням її статусу, як гідрологічного заказника, а також відповідно до висновків і рекомендацій фахівців екологів. Разом з тим будуть враховані побажання місцевих жителів, які проживають безпосередньо біля заповідної зони.

P70524 144119

Чим яскрава данна ситуація:
Відсутня комунікація між мерією міста та жителями міста. Правлінці щось планують-вирішують, а розповісти про це людям чомусь не хочуть... не кажучи, щоб працювати для людей: радитися з ними для розуміння їх потреб, а не надуманного... Хіба не для цього ми їх найняли на роботу?

Чому їх цікавлять тільки ті речі, які можуть зробити їх популярними в очах більшості людей, або навпаки - дуже знизити їх авторитет?!!
По більшості будівельних робіт, то, як і з цією історією, вони відбуваються з порушенням законодавства, про що рядовий житель може тільки здогадуватися, адже юридичне освіта в більшості жителів відсутня. І тільки в окремих випадках, майже чудом виходить, зупинити це свавілля.

А в цілому, нам потрібно усвідомити, що наше життя залежить від нас самих. І якщо ми хочемо його поліпшити, то потрібно це робити своїми руками і не чекати, що влада це зробить за нас. Треба їй вказувати, як вона повинна діяти і що робити. Адже ми її вибрали, щоб вона працювала на нас, а не навпаки!

Слава Україні!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2120 раз