Menu

Чи можливе будівництво в заповідній зоні «Криничка»?

Чи можливе будівництво в заповідній зоні «Криничка»?

В районі заповідної зони «Криничка» вже приблизно тиждень, можна було спостерігати що відбуваються підготовчі дії, до якихось будівельних робіт: завезли щебінь, декоративний камінь, бордюри і тощо...

Звернення до архітектурного відділу міської ради, закінчувалися запевненнями в тім, що ніяких робіт не заплановано.

Однак вчора, проходячи повз вулицю Глінки, були помічені будівельні роботи: велася укладання бордюру, а по території заповідної зони їздила будівельна техніка.

 

На питання робочих про якихось документів на виконання робіт, у відповідь говорилося, що все нормально і все законно. Робимо ж для ВАС. На прохання надати відповідні документи, була відповідь, що документи знаходяться у керівництва... Приїхав один керівник робіт, однак без документів... Потім другий, також без з них. Згодом з'явилася якась схема без назви, без запевняючих підписів і печаток, які б підтверджували законність даного документа. 

krnck
krnck2

Тоді з нашого боку було запропоновано зупинити данні роботи в зв'язку з відсутністю дозвільних документів. Керівники відмовилися зупиняти роботи і дали команду відновити своїм робочим її. Попередження про виклик поліції в даному випадку було ними проігноровано, навіть навпаки, говорили: «Давай, викликай». Що залишалося робити в такому випадку? Викликав поліцію. Коли вона почала складати заяву, на місце бездокументарних робіт відразу почали приїжджати представники деяких забудовників.

Все закінчилося тим, що на місце приїхав заступник міського голови Ірпеня - Христюк Дмитро Вікторович, який запевнив, що все відбувається в рамках закону, але, тим не менше потім запросив все ж своїх помічників і нас розібратися з документами.
Приїхавши до нього на робоче місце, виявилося що він прийняти нас не може, адже за словами секретаря вирішує нагальні проблеми з «атошніками». Залишивши свій номер для зв'язку ми чекали відповіді про зустріч для пояснень щодо вище зазначених будівельних робіт.

Заступник мера передзвонив за 2,5 -3 години. Спілкування виявилося досить продуктивним і змістовним, оскільки були досягнуті конкретні рішення по даній події.
Зокрема, роботи з благоустрою заповідної зони «Криничка» будуть проведені, але вже з урахуванням її статусу, як гідрологічного заказника, а також відповідно до висновків і рекомендацій фахівців екологів. Разом з тим будуть враховані побажання місцевих жителів, які проживають безпосередньо біля заповідної зони.

P70524 144119

Чим яскрава данна ситуація:
Відсутня комунікація між мерією міста та жителями міста. Правлінці щось планують-вирішують, а розповісти про це людям чомусь не хочуть... не кажучи, щоб працювати для людей: радитися з ними для розуміння їх потреб, а не надуманного... Хіба не для цього ми їх найняли на роботу?

Чому їх цікавлять тільки ті речі, які можуть зробити їх популярними в очах більшості людей, або навпаки - дуже знизити їх авторитет?!!
По більшості будівельних робіт, то, як і з цією історією, вони відбуваються з порушенням законодавства, про що рядовий житель може тільки здогадуватися, адже юридичне освіта в більшості жителів відсутня. І тільки в окремих випадках, майже чудом виходить, зупинити це свавілля.

А в цілому, нам потрібно усвідомити, що наше життя залежить від нас самих. І якщо ми хочемо його поліпшити, то потрібно це робити своїми руками і не чекати, що влада це зробить за нас. Треба їй вказувати, як вона повинна діяти і що робити. Адже ми її вибрали, щоб вона працювала на нас, а не навпаки!

Слава Україні!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины