Погода: 16°C

Понеділок, 08 травня 2017 14:25 Прочитано 1967 разів

Не стихає скандал навколо шахрайства над земельною ділянкою по Гостомельському шосе 8а. Чи винні «Попередники»?

Автор

Екс-міський голова Мирослава Свистович звернулася в поліцію з повідомленням про злочин, щодо фальсифікації документів з метою шахрайства з приводу підміни обрисів земельної ділянки на Госомельськму шосе, 8а.За інформацією викладеною у заві, у рішенні від 06 березня від 2006р. мова ішла про виділення земельної ділянки Службі безпеки України біля існуючої багатопеверхівки по Гостомельськму шосе, 8. в обмін на можливість прибудувати під’їзд, СБУ обіцяли відремонтувати на користь міста приміщення розваленої аптеки, яка знаходилася з другого боку будинку, та повністю перекрити дах багатоповерхівки. Земельна ділянка по Гостомельському шосе , 8а, яка сьогодні є предметом конфлікту між забудовником А. Мирончуком та громадою – це зовсім інша земельна ділянка. Отже на якійсь із стадій виділення земельної ділянки , а для цього міська рада в ті часи повинна була прийняти 3 рішення, відбулася підміна обрисів, тобто фальсифікація документів. 


свистович прокуратура 1
свистович прокуратура 2
Наступне рішення про затвердження проекту землеустрою приймалося, уже тоді, коли повноваження Мирослави Свистович, як міського голови були припинені.
Сама Мирослава Свистович, кометуючи ситуацію для Протала Ірпеня, вважає, що швидше за все, затвердження проекту землеустрою відбулося уже при Карплюку, оскільки після її зняття, угода з СБУ, щодо прибудови під’їзду була одразу скасована, так саме, як одразу було скасоване рішення про надання земельної ділянки Греко-католицькій церкві для будівництва храму в парку поряд. «Я розуміла, що в Ірпені для того, щоб зберегти ліс його потрібно комусь віддати, на той час до мене звернулися з центрального офісу Греко –Католицької церкви з прохання виділити землю для будівництва храму та центрального адміністративного офісу УГКЦ. Я вважала, що Храм при в’їзді в місто і перенесення сюди всеукраїнського керівництва УГКЦ могло стати однією з візитівок міста і заодно убезпечило б парк від знищення. Та « зголоднілий» депутатський корпус після зняття мене з посаду, одразу забрав цю землю в парку і забудував її у вульгарний спосіб. Відомо, що деякі будинки до цього часу не здані в експлуатацію через порушення норм ДБН. Тож питання 30 соток, дозвіл на виготовлення проекту землеустрою яких давався 6 березня 2006 р, стало для них неактуальним. Адже вони роздерибанили 3 га парку поряд. І тільки, коли землі, яку можна було забудувати, стало значно менше, і боротися стали вже не за гектари, а за сотки, витягнули на світ оте рішення про надання дозволу СБУ на виготовлення проекту землеустрою. Думаю, що це сталося при Карплюку, адже земля віддана афільованій з міським головою фірмі. Тільки яке відношення має СБУ до забудовника Мирончука не зрозуміло? Втім, сміється М. Свистович: «хороший» Карплюк, зовсім не зобов’язаний був надавити комусь земельну ділянку дозвіл на виготовлення проекту землеустрою якою ніби давався «поганою» Свистович.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1967 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту