Погода: 16°C

Вівторок, 18 квітня 2017 13:58 Прочитано 3565 разів

Активісти подали позов проти забудовника Осипенко

Автор Олена Граждан

Активісти подали до суду проти Ірпінської міськради щодо невизнання рішення про забудову кварталу, що знаходиться на вулицях Тургенівська, Нігояна, 8-го Березня та Центральна. Сам план забудови цього кварталу позивачі теж просять визнати недійсним.
Із таким зверненням до суду звернулися жителі вулиць Тургенівська, Центральна та Нігояна.
У тексті заяви йде мова про те, що Ірпінська міськрада не провела громадське обговорення детального плану території забудови. За текстом заяви, ІМР порушила 21 статтю Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Також, за текстом позову, Рада порушила 17, 18, 19 статті цього ж закону. Йде мова про те, що цей детальний план території «суперечить генеральному плану м.Ірпінь та Плану зонування території».

 

Позивачі просять суд визнати необхідність певних дій:
Суд просять визнати «бездіяльність Ірпінської міської ради» у тому,що не було проведення громадського обговорення по розгляду можливої забудови вже знайомого нам кварталу.
Просять скасувати рішення міської ради про затвердження цього документу, і самого плану. Кінець кінцем, місцеві жителі вимагають від ІМР внести зміни до містобудівної документації у частині, де йдеться про територію забудови.
Позов будуть розглядати на судовому засіданні 26 травня.

Раніше, 20 лютого 2017, мешканці цих вулиць подавали протест щодо включення до порядку денного засідання міськради розгляду плану забудови кварталу.
Найголовнішим аргументом було те,що поданий тоді детальний план забудови не відповідає Генеральному плану м.Ірпінь та Плану зонування міста Ірпінь.
За Генпланом, цей квартал міста є «зоною садибної та котеджної забудови», а не місцем будування п’яти багатоповерхівок. Для комплексної забудови чи реконструкції ця ділянка просто не передбачена законом. Більше того, зона кварталу, як і кордони Ірпеня, є курортною зоною (або ж складовою частиною округу санітарної охорони). Нове будівництво чи господарська діяльність на такій зоні є видом діяльності із підвищеною екологічною небезпекою.
Отже, мала бути проведена державна експертиза, якої не було взагалі. Наочно бачимо можливе порушення екологічного права.

Фінальним аргументом заяви протесту було те,що багатоповерхівки хочуть будувати на місці уже існуючих садиб, без попередження самих жителів. Це, на думку заявників, є неправильним.
Сподіваємося, що місцеві жителі досягнуть успіху у поданні позову проти міськради та справедливість знову візьме верх.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3565 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту