Погода: 8°C

Субота, 08 квітня 2017 09:23 Прочитано 3274 разів

Прокуратура Київської області перевірить правомірність дій Ірпінської міської щодо ділянки на Гостомельскому шосе 8А

Автор

7 квітня на офіційному сайті Прокуратури Київської області з'явилася новина про події в Ірпені на Гостомельському шосе 8А, де забудовник, за допомогою банд формувань встановив паркан і почав вирубку дерев: Прокуратура Київської області як завжди оперативно відреагувала на спробу забудови в лісовій зоні в м. Ірпінь, зареєструвавши кримінальне провадження та забезпечивши накладення арешту на земельну ділянку. Відео де працівники прокуратури зачитують обвинувачення представнику забудовника.

Media Сьогодні, 07 квітня, за клопотанням прокуратури Київської області накладено арешт на земельну ділянку, яка знаходиться в м. Ірпінь по вул. Гостомельське шосе, 8а, відтепер заборонено користуватися, розпоряджатися та відчужувати вказану земельну ділянку.

Крім цього, зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання влідою або службовим становищем) КК України.

Під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження правоохоронні органи встановлять правомірність дій Ірпінської міської ради, яка передала в оренду комунальному підприємству вказану земельну ділянку, а КП, в свою чергу, передало її в суборенду забудовнику, який почав розчищати територію земельної ділянки шляхом спилення дерев.

Вчора, 06 квітня, забудовник почав встановлювати огороджувальний паркан на земельній ділянці. На місце події невідкладно виїхав керівник Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

Завдяки вжитим заходам органів прокуратури проведення будь-яких будівельних робіт на території земельної ділянки наразі заборонено.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3274 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту