Погода: 20°C

П'ятниця, 31 березня 2017 12:57 Прочитано 3328 разів

30 сесія Ірпінської міської ради: із гаслами, погрозами, бійкою

Автор Яніна Заліська
30 сесія Ірпінської міської ради: із гаслами, погрозами, бійкою

Сесійний зал ірпінської міськради 30 березня виявися вщент переповнений. Така кількість людей, які прийшли сесію, свідчила про можливість гарячих пристрастей та численних «розбірок, оскільки до сесії, яку переносили двічі із -за скандального виступу на російському телебаченні депутата ІМР, члена партії «Нові обличча», Лободи Наталії була підвищена увага не лише з боку численних ЗМІ, а й збоку місцевих жителів. Відео

Media

30 сесія Ірпінської міської ради: із гаслами, погрозами, бійкою


 У залі було повно людей, яких ніхто раніше в Ірпені не помічав. Стверджували, що вони з Бородянки, яких спеціально привезли у підтримку мера Карплюка. Про те, що у підтримку мера були вжиті певні заходи, додатково підтверджують і смс – ки , які розсилали напередодні сесії , а також листівки від Ініціативної групи жителів Коцюбинського.

sessiya2
Депутат Лаврентій Кухайлешвілі підтвердив, що бачив людей, особливо наближених до Карплюка, Маркушина, Щербину, Попсуй та гурт людей біля кафе неподалік міськради, куди він завдячно раніше, 09.30, приїхав. «Я хотів їх сфотографувати, але поки витягнув мобільник, водій вже проїхав. Та я особисто бачив у руках Щербини великий білий конверт, очевидно, з грошима, якими розраховувались за послуги людям, які приїхали у підтримку мера» .

Карплюк розпочав сьогоднішню сесію з питання, яке збурило суспільство. Це питання по Лободі Наталі.
Лобода написала заяву на складання депутатських повноважень, оскільки, за словами Карплюка, «вона як депутат розкаялась і відчуває за собою вину». Карплюк сказав, що заяву буде розглянуто на травневій сесії і їй буде дано оцінку з боку партії «Нових облич», членом якої є Наталя Лобода. Хоча сам Карплюк сказав, що «вчинок Наталі Лободи як мами він розуміє, проте як вчинок депутата коментувати до травня місяця не буде».
Самої Лободи на сесії не було. Тому особисто у мене виникла підозра, що таким чином керівництво партії просто хоче «потягнути» час до травня, випустити пар з каструлі , а у травні на з’їзді питання повернути зовсім у інший бік. Оскільки, якби Лобода захотіла скласти депутатські повноваження, то , принаймні, вона могла б виступити з цим на сесії.

Лобода залишається депутатом Ірпеня. Коментар мера по цьому конфлікту

karp loboda

 


Мер закликав не без властивої для нього іронії «патріотично налаштованих активістів» та інших мешканців Ірпеня приєднатись до збору допомоги АТО.
Далі на сцену вийшли учасники АТО, приблизно чоловік 20, які зачитали колективне звернення до представників «Свободи», а конкретно голови фракції Богдана Мельничука, а також активістів, зокрема персонально Мельничука Євгенія, «забрати свої брудні руки від сімей АТОвців і не перешкоджати в отриманні квартир у будинках по Єсєніна, та Мінеральній». (як відомо, ці будинки зараз перебувають під слідством). При цьому АТОВці назвали Євгена Мельничука «аферистом, який приїхавши з Криму до Ірпеня веде підривну діяльність проти влади». Та закликали ірпінську міську раду, виконавчий комітет не вестись на провокації з боку активістів.

 

Після АТОвців на сцену піднялась депутат Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко, яка звинуватила свого колегу Євгена Домбровського у співпраці із ворогом. А саме у тому, що Євген Домбровський, син Ігоря Домбровського, працює у російському банку, тому не може бути , щоб він не працював на ворога, а сам Ігор Домбровський, у той час, коли мав бути на фронті, був помічений у Києві, у лікарні, коли тому зв’язок цієї «сімейки» з окупантами очевидний. Як відомо, Ігор Домбровський , депутат – свободівець, який одним із перших пішов добровольцем на Схід захищати Україну від російського ворога.
Поки Катерина говорила, наперед вийшли дві жительки Коцюбинського з плакатами, яких неодноразово було помічено у акціях у підтримку Карплюка.

Далі – більше! Катерина Ющенко звернулась до голови фракції «Свобода» в ІМР Богдана Мельничука з вимогою виключити Євгена Домбровського - молодшого, з лав партії «Свободи». На що Богдан Омелянович заперечив, що Євген Домбровський не є членом партії «Свобода». «Все одно він себе позиціонує як «свободівець» – наполягала Катерина Ющенко, - а тому ми будемо ставити питання про відкликання його з депутатів». Отаке!
Богдан Слюсаренко, який піднявся услід за Катериною Ющенко , звернувся до Богдана Мельничука з вимогою «дати оцінку діям Євгена Домбровського-молодшого». «Він є не просто працівником російського банку, і не просто працівником, а головним економістом» - сказав Слюсаренко, на що натякав Богдан Слюсаренко – незрозуміло. Однак уже це свідчить про те, що він (тобто Євген Домбровський) явно щось приховує.
Після чого слово взяв Богдан Мельничук, виступ якого перебивали неодноразово. Мельничуку, щоб виступити, доводилось перекрикувати весь цей гамір у залі.

sessiya3

Під час виступу Мельничука на сцену вибіг начальник «Водоканалу» Маркушин, який, звинувативши Мельничука у всіх смертних гріхах, називав його не інакше як «Ви - Омелянович - брехло».
У залі зчинився гамір. Всі перекрикували один одного, і кожен із присутніх в залі із тих, хто «у підтримку мера Карплюка», вважав за потрібне сказати як саме він не любить «свободівців.
Наступний до слова вийшов «свободівець» Лаврентій Кухайлешвілі, який закликав депутатів не голосувати за 54 питання порядку денного, а саме за парк «Дитинство». Цей парк, з якого власне і почався Рух захисту зелених зон в Ірпені багато років тому, забудовники не можуть забудувати будинками, то влада хоче протягнути це рішення на сесії під виглядом, що там будуватимуть садочки. Але хочу попередити, що у вас, у влади, нічого не вийде. Наш рух проти цього і не здасть забудувати висотками!. Лише вчора я зібрав понад 70 підписів мешканців того району, які виступили проти забудови!


Наш Рух захисту зелених зон відстояв парк «Дитинства» і парк Стельмаха, за тієї влади, і зараз, я впевнений, що відстоїть. Ми просто фізично не дамо там будуватись» , - сказав Лаврентій Кухайлешвілі.

Депутат також звернувся до АТОвців з приводу сьогоднішньог звинуваченя активістів.
_ Стосовно того, що нібито активісти перешкоджають отримати вам квартири на Єсєніна і Мінеральній, то можу вам сказати наступне: якби не активісти кілька років тому стали на захист і не подали до суду, то сьогодні ніхто з вас взагалі б не отримав жодної ділянки. Саме завдяки Євгену Мельничуку, якого ви тут звинуватили, ви й отримали ордери».

Гамір у залі не стихав навіть тоді, коли перейшли до порядку денного.

Богдан Омелянович Мельничук звернув увагу присутніх на програму «Місцеві стимули», яка вже з минулого разу викликала чимало питань. Мова йде, зокрема, про те, кому купується квартира за 930 тисяч гривень. Відповіді він не отримав. Того разу це питання було не проголосоване, а на цій сесії воно знову зайшло - намагається з’ясувати депутат.

Депутат Глиняний підняв питання про отримання матеріальної допомоги для мешканців Ірпеня, яку невідомо як і кому нараховують, у той час, коли зараз допомоги потребує хвора дівчинка, якій потрібні кошти на унікальну операцію. Мер пообіцяв це питання взяти на контроль. Також депутат Глиняний підняв питання про виділення коштів на телефонні розмови, які у цьому році збільшують, тільки незрозуміло кому і як, а у той час виділення матеріальної допомоги з цієї програми простим жителям Ірпеня – дуже вже проблемне» .

Депутатом Пікуликом було піднято питання про міське радіомовлення. На даний час його власником є «Укртелеком» – це приватна структура, яка відмовилася від обслуговування радіоточок, а тому прийняте питання про ліквідацію міського радіомовлення.
У цілому ж на сесії було розглянуто понад 100 питань. Під час 30 сесії стався прикрий інцидент з активістом Євгеном Мельничуком, коли той заходив у приміщення міськради. Невідомий облив його мазутом. Це рідина, яка, як відомо, є небезпечною, легкозаймистою речовиною.


У вестибюлі в цей час перебувало дуже багато невідомих людей, які не є жителями Ірпеня. Утворилась штовханина, яка переросла у застосуванні фізичної сили проти активіста. Десяток чоловіків, у тому числі й у військовій формі, обступили Євгена з усіх сторін, звідусюди сипались погрози, лайка. Чоловіки вели себе дуже агресивно. На Євгенові порвали одяг, не давали змоги навіть боронитись, він був затиснений звідусіль молодчиками.

Скільки потрібно дати квартир АТОшнікам, щоб вони забули про сепаратизм депутата та війну

melnichuk i ato

Врешті решт Євгена виштовхали на вулицю. Тут вже був наряд поліції. Євгена посадили в машину поліціянтів, де він дав покази. Журналістам вдалося з’ясувати, що справу відкрили за статтею 194 «навмисне пошкодження майна». Хоча, як потім сказав слідчий , що справу можуть перекваліфікувати на «Хуліганство».

Напад на активіста стався безпосередньо на очах працівників Муніципальної варти, яка дислокується у міськраді у колишньому пункті чергових, однак ніхто із працівників не поспішив на допомогу людині, на яку було вчинено замах.

В здании городского совета активиста облили нефтью

30 квартир в Есенина2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3328 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту