В Ірпені систематично знищують вікові дерева

Коментар Inna Gryschenko:
Сьогодні я побачила "труп" 300-річного дуба...частина якого присипана землею, щоб з дороги не було видно... Ніколи не вгадаєте де... На території КП Ірпіньзеленбуд.

Це та установа, яка повинна займатись озелененням, лікуванням і доглядом за рослинністю, видаленням сухостою.

Натомість здорові величні дуби і сосни стають жертвами цих посіпак. Оце і є Ірпінське диво - в цьому місті все з ніг на голову. А ще, сьогодні в нас була сесія міськради. Зі сцени від імені Громадської ради людина, яка називає себе АТО-вцем, зачитала цікаву промову. Він звернувся до депутатів, аби ті прийняли рішення про госпіталізацію до психлікарні одного із активістів, які захищають Ірпінь від забудовників, одного із тих, хто постійно звертається до прокуратур\судів\поліції\міністерств\комісій і інших мертвих органів Держави про вжиття законних дій щоб припинити свавілля в місті. Одного із тих, хто виходить на протести і мітинги, хто отримує по голові від тітушок мера. Хто свій час не просиджує під телевізором, а вичитує закони і регламенти, пише статті і намагається зберегти майбутнє для своїх дітей. Дійсно - ця людина - хвора, як і решта активістів міста. 

 

Нормальна людина, як сказав сьогодні Lavrentiy Kukhaleishvili , не тратитиме свій час і здоров'я на захист "спільного", нормальна людина тихенько повозмущається на кухні або напише гнівний коментар, ну ще злосний лайк поставить і дуже обуриться.

Дивно було чути промову на сесії від людини, яка кілька років тому начебто захищала Україну від наступу Радянського Союзу на Сході...А Союз, виявляється сидів весь цей час в ній, і аж тепер проявився бажанням садити людей до психушок...
Сюрреалізм? Ні, це Гіперреалізм нашого сьогодення...

P.S. Також дивіться відео, в кінці статті
дуб коментар грищенко

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 1427 раз