Погода: 25°C

Середа, 15 березня 2017 20:30 Прочитано 2953 разів

Мер та депутати від партії "Нові обличчя" не бачать нічого поганого в співробітництві їх депутата з російським пропагандистским каналом

Автор
П. Щербіна відповів за мера?

Журналісти ТСН зробили сюжет про депутата міської ради Ірпеня Н. Лободу, яка, разом з донькою їздила на перший національний канал Росії де подарувала торт російським журналістам.

Media
Знімальна група ТСН cпециально відвідала Ірпінь, що б дізнатися, як же колеги депутата Лободи поставилися до її візиту на рос.тв

 

депутат Плешко Про депутата Лободу

Мер Ірпеня відмовився давати будь-якої коментар, заcветілся і одіозний політтехнолог П. Щербіна, а депутат Плешко сказав, що Лобода активіст і навіть допомогла 2 тисячами  грн на пам'ятник воїнами АТО, хоча якщо вірити сюжетів 1 національного каналу Росії, де власне і виступала Лобода , то гроші вона дала на пам'ятник «Карателям» які розпинають дітей і вбивають російськомовний народ Новоросії, та й навіщо пам'ятник, якщо в Україні йде громадянська війна (за версією того ж каналу Росії)

Распяли в Мальчика в Трусиках

Проти вчинку Лободи висловилися тільки меншість - депутати від ВО «Свобода», які зроблять відповідне звернення на сесії.

Показали в сюжеті і сайт «Портал Ірпеня», який ще вранці повідомив, про те, що ГО «Територіальна громада м.Ірпінь» зробило відкрите звернення до мера, депутатам Ірпеня, СБУ, копія листа була занесена в комітети ВР України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2953 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту