Погода: 22°C

Неділя, 26 лютого 2017 17:16 Прочитано 1695 разів

«Інформаційний портал» тепер у Верховній Раді України!

Автор
«Інформаційний портал» тепер у Верховній Раді України!

«Інформаційний портал» з 2017 р. має вже 3 акредитаційні картки для відвідування Верховної Ради України. Тепер проблеми міст Приірпіння ми намагаємося активніше донести до депутатів Верховної Ради України.Також з 2017 р. за проектом «Громадьскі ЗМІ в кожний населений пункт» були запущені такі сайти: Портал Бучі, Портал Ворзеля, Портал Коцюбинського, Портал Гостомеля, а в разі активної громадської та журналістської роботи, редактори цих сайтів теж зможуть отримати акредитацію в ВР України.

Кожна тема проблематик, яка піднімається нашими журналістами, має найширше коло читачів, а відповідно і відповідну реакцію від правоохоронців та інших посадових осіб, тому звертайтеся в «Журналістську Варту», ​​для оперативної реакції журналістів!

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1695 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту