Погода: 23°C

Четвер, 09 лютого 2017 17:17 Прочитано 3684 разів

Робоча група затвердила зниження тарифів на маршрут Ірпінь-Київ

Автор
Робоча група затвердила зниження тарифів на маршрут Ірпінь-Київ


Перевізники вже зобов'язані знизити ціну на проїзд Ірпінь-Київ до 10 грн, причому це зниження може бути не останнім, тому що в даний момент ініціативною групою шукаються інструменти впливу на перевізників. Одним з цих інструментів може звернення до Кабінету Міністрів України про внесення змін до відповідної постанови №1081. Відео голосування дивитись нище. 

Media9 лютого відбулося засідання робочої групи з вивчення питань підвищення тарифів маршрутки в Київській області, так, наприклад, маршрут Ірпінь-Київ став коштувати з 8 грн до 12 грн тобто підвищення було на 50%. Але після широкого резонансу в пресі була створена робоча група при київської обласної державної адміністрації, яка в інтересах населення рекомендувало перевізнику підняти ціни не більше ніж 25% тобто ціна на проїзд Ірпінь-Київ має коштувати не більше 10 грн.
В Ірпені тема підвищення тарифів Ірпінську міську раду, мабуть, особливо не хвилює, тому до робочої групи від Ірпеня увійшли саме активісти М.Б. Свистович і Є.В. Мельничук, які і наполягали на відсутності обґрунтування такого підвищення тарифів.

Втім, оскільки за прем’єр-міністра А. Яценюка було скасовано державний контроль за ціноутворенням в галузі пасажирських перевезень,  загроза, того, що перевізники можуть проігнорувати і рекомендації робочої групи і розпорядження КОДА. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3684 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту