Погода: 13°C

Четвер, 02 лютого 2017 18:21 Прочитано 6925 разів

Офіційне звернення «Інформационного портала» до ошуканих інвесторів ЖК «Єсенін»

Автор

Офіційна позиція редакции Громадська змі «Інформаційний портал», сайту «Портал Ірпеня» cтосовно незаконної новобудови ЖК «Єсенін» та Звернення до інвесторів цього ЖК. Це звернення було опубліковано на форумі ЖК "Єсенін" але адміністратор форуму його не опублікував. 

MediaОбращение к инвесторам ЖК Есенин

У ЖК «Єсенін» можемо виділити 3 основні проблеми:

  • Незаконність будівництва
  • Маніпуляція органів самоврядування і компанії забудовників
  • Постраждалі інвестори і спроба перекласти відповідальність

Факт незаконності будівництва підтверджують такі документи:

1. Акт перевірки провадження діяльності виконавчого комітету міськоі ради київської області. Висновком, якого стало, що ІМР перевищені службові положення в частині передачі земельних ділянок по вул. Єсенін 30, 31, 32. За фактом якого було зареєстровано кримінальне провадження, контроль над яким знаходиться в ГПУ. Одним із висновків викладених в акті, є те що дана ділянка знаходиться поза межами міста! Запам'ятайте цей факт
2. Ухвала суду від 30.03.2016 про заборону ТОВ «Орлан-Інвест груп» (індекс 08200, Київська область м. Ірпінь вул. Суворова буд. 5д, код ЄДРПОУ 38733894), кп «Ірпінь житло-інвест буд» та іншим юридичним і фізичним особам проводити будівельні роботи на земельній ділянці №3210900000:01:170:0047 яка розміщена по вул Єсеніна 30. (є у відкритому реєстрі судових справ під номером 367/4282 / 15а)
3. Ухвала від 18.05.2016 апеляційного суду справу номер 360/137 / 16а згідно з якою апеляційну скаргу Мельничука Є.В. задовольнили і тим самим ухвала від 30.03.2016 залишилася у силі. Тобто рішення на заборону будівництва не скасовано навіть в апеляції, фактично забудовник, не виконуючи законне рішення суду, продовжив свою діяльність.
4. Заява про вчинення службовими особами ТОВ “Орлан-Інвест Груп” та Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ірпінської міської ради кримінальних правопорушень (злочинів) за фактом невиконання рішення суду, добудова і введення об'єкта в експлуатацію будівлі.
5. Інші документи, які є доказами в судах і використовувалися КОДА для складання акта перевірки.

ТІТУШКИ, або каральні загони Карплюка (відео під статтею) НЕ отьемлемий атрибут будівництв фірми "Орлан-Інвест груп".

ЖК "Есенин"


ЖК "Чехов"

ЖК Чехов

Маніпуляція органів самоврядування і компанії забудовників

Ми можемо довести непрямий зв'язок цієї будівельної компанії та керівництва міста це і пояснює лояльне ставлення органів самоврядування до цієї фірми і почуття безкарності - невиконання рішень суду і Законів України. Все це тимчасове явище, після чого інвестори жк «Єсенін» зіткнутися з реальністю.

Мирончук и Карплюк

Постраждалі інвестори, спроба перекласти відповідальність
В результаті маніпуляцій ТОВ Орлан Інвест Груп і Ірпінської міської ради заручниками цієї ситуації стали інвестори даного ЖК. Як діяти в такій ситуації: повертати гроші, або навіть при таких явних порушеннях закону, вірити забудовнику, ми поради давати не будемо.

Наш юридичний відділ готовий об'єднати ошуканих інвесторів цього жк і дати безкоштовну правову допомогу для виходу з виходу з цієї ситуації з максимальною вигодою для вас.

Висновок. Наш творчий колектив, як і активісти Ірпеня, не зацікавлені, щоб ви або інші жителі України віддавали свої заощадження таким фірмам-пірамідам (на нашу особисту думку) яким є «Орлан-інвест Груп». Метою наших розслідувань є захист від вирубки зелених зон Ірпеня і недопущення незаконних будівництв в регіоні. У той же час ми хочемо допомогти людям, які опинилися в біді через обман чиновників.

Низькі ціни на житло в Ірпені вводять в оману багатьох розумних людей і погоджуючись зараз на квартиру в цьому ЖК ви, швидше за все, купуєте собі вічні проблеми, про які можете прочитати на нашому сайті: проблеми з продажем, підключення комунікацій, введення в експлуатацію, і багато іншого.

Пам'ятайте, якщо мер Ірпеня знову, як в липні 2016 г., «втече» за кордон, то ви залишитеся наодинці зі своїми проблемами, зараз же є можливість, з допомогти нашого юр відділу, вийти з цієї історії без грошової втрати, і купити для своєї сім'ї квартиру в будь-якому іншому законному жк.

телефон для тих, хто хоче скористатися нашою пропозицією 050 196 43 71

Статьи по теме:

 покупать квартиры в Ирпене опасно

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 6925 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту