Погода: 15°C

Середа, 14 грудня 2016 11:15 Прочитано 1589 разів

22 грудня відбудеться сесія Ірпінської міської ради: порядок денний опублікували за десять днів

Автор Зореслав Замойський


12 грудня для громадськості став доступним порядок денний двадцять шостої сесії Ірпінської міської ради.

Привертає увагу, що цей документ з’явився за десять днів до самого засідання, тобто цього разу в цьому плані дотримано норму законодавства про такі публікації.Отже, 22 грудня на сесію планують винести 126 питань.
Головну увагу привертає питання №3 «Про бюджет міста Ірпінь на 2017 рік». Цікаво, за скільки днів до 22 грудня буде оприлюднено для громадськості повний текст пропонованого кошторису міста.
Також увагу привернули питання №50 «Про затвердження детального плану забудови території, обмеженої вулицями Тургєнівська, 8 Березня, Московська та Центральна». Мова, напевно, йде про чергову висотну забудову. Також у питанні №49 йдеться про розробку детального плану забудови на земельній ділянці з кадастровим номером. Тобто, мова про забудову на території, де фактично немає ще адреси.
Питання №51 про виділення земельної ділянки для подальшого спорудження автостоянки по вулиці Соборна, 154.
Питання №83 про зміну цільового призначення земельної ділянки за адресою: вул. Озерна, 3. Там ФОП Писанко планує будувати торгівельні павільйони.
Позитивний сигнал, що порядок денний для громадськості опублікували за десять днів. Очікуємо також на оприлюднення проекту бюджету.

001
002
003
004
005
006
007
008
009

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1589 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту