Погода: -1°C

П'ятниця, 09 грудня 2016 12:24 Прочитано 2849 разів

Залізниця знову забрала людське життя: в Ірпені від удару електрички загинула жінка

Автор Юрій Гонта, Зореслав Замойський

8 грудня в Ірпені близько 19:50 стався черговий трагічний випадок на залізниці –загинула жінка, яка намагалася перейти залізничні колії поблизу вокзалу.

Свідком цієї надзвичайної події випадково виявився наш колега – журналіст Олександр Наказненко – редактор газети та сайту «Зоря Приірпіння». За словами Олександра, жінка (1957 року народження) спробувала перебігти залізничну колію технічним переходом перед електричкою, що саме курсувала за маршрутом з Кладієвого у напрямку Києва (без зупинки). У цей же час з іншого боку платформи (друга колія) із Києва до Бучі рухався вантажний поїзд.

 «Чому жінка саме в цей час надумала перебігати колії перед електропоїздом – незрозуміло, – розмірковує Олександр Наказненко. – Зовні все вказувало на те, що це нормальна соціально адаптована людина. В руках у неї були пакунки з печивом та іншими продуктами, можливо, для дітей чи внуків. Вона майже встигла проскочити електричку, але все ж її зачепило лівим краєм першого вагона електровоза. Від завданого удару жінка відлетіла на відстань майже 10 метрів».

Ті, хто опинився поряд, кинулися потерпілій на допомогу, викликали карету швидкої допомоги, інші служби. Чоловік, який спробував зробити штучний масаж серця, зазначив, що пульс сягає 45 ударів на хвилину, ознак життя немає. «Швидка» прибула до вокзалу майже за 10 хвилин, але, на жаль, медикам довелося лише констатувати смерть.

Як відомо, міська влада виступила з ініціативою частково загородити парканом доступ до залізничних колій, щоб люди, які звикли ходити навпростець, не долали їх у недозволених місцях. Зокрема, одна з таких «стежин смерті» пролягла між вул. Грибоєдова та супермаркетом «Фуршет». Проте напрошується висновок, що обгороджувати потрібно набагато більшу територію, зокрема й там, де влаштовано технічний перехід. А також робити ремонт в уже існуючому підземному переході та прокладати нові, щоб людям було зручніше долати залізницю – зону підвищеної небезпеки.

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2849 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту