Погода: 22°C

Вівторок, 06 грудня 2016 11:05 Прочитано 1653 разів

В Ірпені та Бучі прикрили незаконні гральні точки

Автор Юрій Гонта
Незаконні гральні точки

 

Працівники прокуратури Київщини разом зі співробітниками Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом) у містах Ірпінь, Буча, Боярка та Біла Церква виявили нелегальні заклади, де надавалися послуги у цій сфері.
Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили 27 ігрових комп’ютерних пристроїв, за допомогою яких через мережу Інтернет надавалися гральні послуги, а також грошові кошти, отримані незаконним шляхом, відеореєстратори, мобільні телефони та частину «чорнової» документації. Триває слідство.

 

За матеріалами прокуратури Київської області

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1653 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту