Погода: 8°C

Середа, 23 листопада 2016 09:44 Прочитано 3219 разів

В Ірпені поблизу залізничної станції під колесами електрички загинула дитина

Автор Зореслав Замойский

     22 листопада стався жахливий випадок – поблизу платформи залізничної станції «Ірпінь» близько 15.00, учень 5-го класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12 потрапив під колеса електрички, що курсує сполученням Тетерів-Борщагівка.    
    Востаннє подібні трагічні випадки сталися в серпні на станціях Буча та Коцюбинське. Неуважність на залізничних коліях, які несуть підвищену небезпеку призводить до таких летальних наслідків.

    За повідомленням прес-служби, протягом 10 місяців 2016 року на Південно-Західній залізниці травмовано 163 сторонні особи, з них 112 – загинули. Так, електрострумом уражено 18 людей, 4 випадки травмування закінчилися смертю потерпілих. Із загальної кількості травми отримали 10 дітей до 16 років – 3 випадки з летальним наслідком. Під час ДТП на залізниці за цей період травмовано 7 осіб, 3 – смертельно.
    Для порівняння: за аналогічний період 2015 року травмовано 158 громадян, зокрема 111 - із летальним наслідком, отримали травми й 2 залізничники, один – помер. Електротравмувань зазнали 24 сторонні особи, 10 з яких загинули. Травмовано 7 дітей – 3 випадки закінчилися смертю неповнолітніх. При ДТП травмовано 10 осіб, 6 – смертельно.
    Найбільша кількість випадків травмувань громадян на залізниці сталася через ходіння по коліях (55%) та перехід колії у невстановленому місці (41%). Окрему групу становлять нещасні випадки невиробничого травматизму: за звітний період при спробі зробити «селфі» - 12 осіб (3 смертельно) та під час «зацепінгу» - 7 травмованих. Окрім цього, зафіксовано 3 випадки самогубства (проти 6 зведень рахунків із життям у 2015 році).
   Аби попередити травмування громадян залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони на територіях станцій та дистанцій колії проводять рейдові перевірки в місцях масового ходіння по залізничних коліях станцій та перегонів. За 10 місяців за порушення чинних на транспорті правил (зокрема за ходіння по колії) було затримано та оштрафовано 585 осіб на суму 19890 грн.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3219 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту