Погода: 8°C

П'ятниця, 21 жовтня 2016 11:42 Прочитано 1280 разів

Правоохоронці затримали ірпінця-«домушника»

Автор Ігор Швець

Поліції вдалося затримати 30-річного ірпінця-злодія, уже раніше судимого. Його було зафіксовано камерою відеоспостереження під час скоєння чергової крадіжки, коли він пробрався до чужого домоволодіння. Як з’ясувало слідство, цей молодик – серійний «домушник», віддавав перевагу приватним будинкам. В основному потрапляв до помешкання удень, коли господарів не було вдома, відтискаючи металопластикові вікна. Виносив усе, що потрапляло під руку: прикраси із золота, грошові кошти, телефони, годинники, електроінструменти, різну побутову техніку. Зазвичай здавав викрадені речі до ломбардів у Києві, а гроші витрачав на наркотики (метадон) та розваги.
На даний час злодій зізнався у чотирьох крадіжках. Слідчі Ірпінського відділу Нацполіції відкрили кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 ККУ. Вирішується питання про обрання зловмиснику міри запобіжного заходу та оголошення про підозру. Правоохоронці перевіряють його на причетність до скоєння схожих злочинів, які сталися на території нашого регіону та Київщини.

За матеріалами Національної поліції України

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1280 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту