Погода: -6°C

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 653

П'ятниця, 27 березня 2015 10:22 Прочитано 1654 разів

Кличко дал "слово мэра" не повышать квартплату в Киеве

Автор

Киевский градоначальник Виталий Кличко не собирается давать указания относительно повышения тарифов - на содержание придомовой территории и домов (квартплату). Указанный тариф для киевлян менять не будут, по крайней мере, пока."Тариф на квартплату в Киеве является единственным, чье формирование зависит от городских властей. Тариф на содержание придомовой территории и домов повышаться не будет. Нам удалось оптимизировать работу ЖЭКов, также мы сократили некоторые расходы. Благодаря этому жители Киева будут платить по привычным ценам за уборку домов, озеленение дворов, чистку снега и т.д.", - заявил Виталий Кличко.

По словам мэра Киева, власти уже разработали необходимую информацию по расчетам квартплаты и начали доводить ее до населения.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1654 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту