Погода: -4°C

Середа, 28 вересня 2016 15:34 Прочитано 1187 разів

Мороз для презентації книги обрав Ірпінь

Автор Ігор Швець

28 вересня у приміщенні Ірпінської центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги «До булави треба голови» Олександра Мороза – відомого українського політика, який двічі очолював Верховну Раду України. Для багатьох із нас на політичній арені він і досі залишається своєрідною terra incognita (з латини – невідома, незвідана земля). Та й ставлення громадськості до фігури соціаліста було і є неоднозначним.
У своїй новій книзі автор намагається дати відповіді на актуальні питання сьогодення, пропонує власне бачення шляхів вирішення нагальних проблем, які турбують більшість населення нашої країни. Під час презентації Олександр Мороз відповідав на запитання присутніх у залі, які стосувалися важкої соціально-політичної та економічної ситуації в Україні, ставлення влади до пересічної людини, морального занепаду можновладців. Не оминули й літературних творів політика, у яких гостра соціальна тематика перегукується з лірикою.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1187 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту