Житель Ірпеня запропонував альтернативну систему навігації по Ірпеню Житель Ірпеня запропонував альтернативну систему навігації по Ірпеню

Житель Ірпеня запропонував альтернативну систему навігації по Ірпеню

Оцените материал
(0 голосов)

Активний житель Ірпеня Андрій Литвинов просуває ідею альтернативної системи навігації по місту. Свої ідеї А.Литвин описав в властному блозі - нові таблички навігації повинні сприяти просуванню туризму в Ірпені і допомогти з навігацією тим туристам, які погано знають місто.

 

Яким би не було місто, але потрапивши до нього перший раз, важко зоорінтуватись.
Тим паче у зв'язку з прийняттям закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", багато вулиць перейменували.
Таким чином у місті виникає ситуація, що серед мешканців міста вживаються, як нові так старі назви, крім того на самих будинках залишились старі таблички з назвами вулиць.

bulo

вул. К.Маркса перейменували на вул. Університетську

Місто Ірпінь розвивається швидкими темпами і має значний приріст населення та нових мешканців, значну кількість приїжджих, гостей міста.
Якщо ми хочемо, щоб наші гості не заблукали, легко орієнтувалися, побачили визначні місця, отримали позитивне враження - треба створити зручну систему навігації нашим містом.


IMG 2538В Ірпені вже є вказівні знаки, але їх дуже мало та не має вказівок на визначні і цікаві місця.
Нашому місту добре було б мати систему з багатьма бордами, вказівками цікавих місць та порадами, як до них дістатись, мати відповідну мапу міста.

Львів

Гарним прикладом створення такої системи є місто Львів, на модель якого можна орієнтуватись.

Створення такої системи могло б не тільки покращити туристичну, інвестиційну привабливість, а й додати зручності самим мешканцям.

tablichki

pradub

therkov

Приклад позначення на мапі:

Irpin map

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 1344 раз

You must also like

    • 03 июля, 07
    • 02 июля, 07
    • 13 декабря, 12
    • 12 декабря, 12
    • 10 декабря, 12