Погода: 8°C

Четвер, 07 липня 2016 19:30 Прочитано 6167 разів

Ірпінський відділ поліції попереджає!

Автор

Останнім часом на Приірпінні почастішали факти пограбування приватних осель громадян. Злочинці виносять те, що можна швидко реалізувати, хоча б через ті самі ломбарди.Щоденно в соцмережах повідомляється про такі випадки. Але безпека майна громадян в першу чергу, залежить від них самих. Головне управління національної поліції в Київській області звертає увагу громадян, що необхідно в першу чергу звертати увагу на підозрілих осіб, які з’являються біля будинків. Фіксувати марку, колір та номери автівок на яких вони прибули. Після чого негайно телефонувати в поліції на тел.102.

Це допоможе запобігти злочину чи його припинити. Також рекомендується по можливості використовувати технічні засоби відео фіксації та встановлювати сигналізацію.

В такий непростий час важлива єдність громадян, співпраця з правоохоронцями. Тільки так можна зупинити ту лавину квартирної злочинності, яка на нас накотилася.

obyava politsiya

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 6167 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту