Погода: 8°C

Понеділок, 25 квітня 2016 11:48 Прочитано 2372 разів

У Гостомелі група молодиків напала на поліцейського

Автор

О 2.30 годині на одній з центральних вулиць Гостомеля, під час патрулювання, екіпаж групи реагування патрульної поліції Ірпінського району помітив молодих людей, які штовхали вантажівку «Газель», у кузові якої знаходились 8 демонтованих металопластикових вікон з рештками будівельної «пінки» і дюбелями.
На вимогу поліцейських пред’явити документи на вантаж, хлопці почали пояснювати, що нібито працюють на будівництві, а вікна перевозять з одного об’єкту на інший.
Щоб впевнитися у показах, правоохоронці запропонували двом хлопцям проїхати з ними і показати, звідки будівельні матеріали. Юнаки плутались, вказуючи шлях, а потім розповіли, що знайшли вікна «просто» у лісі.
Коли працівники поліції повернулись до вантажівки, автівки вже не було, а тільки залишились кілька молодиків. На пропозицію правоохоронців проїхати до відділу поліції, один з них накинувся на патрульного і намагався заволодіти зброю, двоє інших нападників тримали правоохоронцю руки. Поліцейський, зорієнтувавшись, одразу вихопив пістолет з кобури, аби не дати молодикам заволодіти табельною вогнепальною зброєю, і намагався затримати молодчиків. Однак вони швидко зникли у невідомому напрямку.
За сигналом «Тривога» був піднятий особовий склад Ірпінського відділу поліції для затримання зловмисників.
Вже о 6.30, на одній з вулиць смт. Гостомель, увагу правоохоронців привернула четвірка перехожих. Виявилось, що троє з них – «нічні» нападники, а четвертий – їхній товариш, у якого молодики пересиділи до ранку і, переодягнувшись, намагалися непримітно зникнути з селища.
Порожню вантажівку «Газель» зловмисники залишили просто на вулиці, а вікна намагалися заховати, перекинувши через огорожу, на територію одного з домоволодінь Гостомеля.
П’ятеро зловмисників затримано на підставі ст.208 КПК України і доставлено до Ірпінського відділу поліції. Ними виявилися жителі Ірпінського та Бородянського районів, віком 19-25 років, деякі з них вже мали проблеми з законом.
За матеріалами ВК ГУНП у Київській області

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2372 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту