Погода: -1°C

Четвер, 31 березня 2016 05:07 Прочитано 9564 разів

Депутат Коцюбинського: "В АТО нормальні люди не йдуть, ......."

Автор
Депутат Коцюбинського: "В АТО нормальні люди не йдуть, ......."

Депутат сільської ради Коцюбинського образив маму воїна АТО і назвав усіх солдат не нормальними. Таку страшну історію ми почули від Людмили БутокЛюдмила Буток: Зранку на автобусній зупинці від незнайомих мені людей мені стало відомо, що на 10.00 нібито сесія КСР? Я відклала свою поїздку та пішла до Будинку культури...і була дуже здивована... таки дійсно ніби сесія.... А ГРОМАДА ЗНАЄ??? По-моєму нікого з депутатів не хвилювало питання обізнаності громади. Потім зрозуміла, що це просто черговий депутатський шабаш. Однак, те що я почула наприкінці зібрання... збентежило не лише мене.... Депутат Ірпінської Ради Олексій Олійник в присутності жінки, в якої син добровільно пішов в АТО захищати Україну, матір, дружину, доньку... сказав: "В АТО нормальні люди не йдуть, ......." Думаю не варто говорити про реакцію жінки.... Депутат Олійник сидів розвалившись в кріслі, та ображав іншу жінку назвавши її СЕПАРАТИСТКОЮ... йому в унісон сперечався з "Коцюбинчанкою-сепаратисткою" Богдан Слюсаренко, який не вперше говорить з виборцями і демонстративно жує жуйку ..... На захист МАТЕРІ стали інші Коцюбинчани та запропонували Слюсаренку і Олійнику піти боронити батьківщину. Жоден не погодився... Навіщо НАМ такі депутати??? Кого вони захищають??? І чиї інтереси представляють?
Жінка йшла додому у відчаї, СИН для МАМИ... це гордість. Я знаю цього хлопця...він виріс на моїх очах... Як міг ДЕПУТАТ так обідити МАТІР, яка народила та виховала надійного захисника УКРАЇНИ... Спасибі тобі Раїса Анатоліївна за СИНА, НИЗЬКИЙ ТОБІ УКЛІН, не звертай увагу на таких депутатів... ВОНИ МОЖУТЬ ЛИШЕ З ЖІНКАМИ ВОЮВАТИ, їм цього не зрозуміти...

butok

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 9564 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту