Погода: 9°C

Субота, 06 лютого 2016 12:16 Прочитано 2012 разів

Отправлен Информационный запрос по установленным в Ирпене камерам

Автор Хафизов Константин
Информационный запрос

Жители Ирпеня довольно часто слышат про такой проект безопасности от мэрии как установка многочисленных камер наблюдений по городу. Камеры действительно были установлены, но нам не известны случаи, когда они кому-либо помогали. С целью выяснения ряда вопроса по этому проекту и был написан информационный запрос на имя В.А. Карплюка. Запрос был отправлен от имени главного редактора газеты "Информационный портал" Хафизова Константина 5 февраля 2015 г.                    Інформаційний запит

Шановний Владимир Андрійович

Відповідно до ст.34 Конституції України, ст.35 закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст.9, ст.10, ст.28, ст.29, ст.30, ст.32, ст.33, ст.45 закону України «Про інформацію», просимо вас надати інформацію з наступних питань:

  1. Кількість та місце розташування веб-камер спостереження на вулицях м.Ірпеня, Київської обл..
  2. Сума коштів, яка була витрачена на закупівлю, встановлення та обслуговування веб-камер спостереження на вулицях Ірпеня.
  3. Назву підприємства, яке виконувало роботи зі встановлення веб-камер спостереження, та назву підприємства, яке обслуговує технічний стан веб-камер спостереження в м.Ірпінь.

Відповіді із вищевказаних питань прошу надіслати за поштовою та електронною адресою у визначений законодавством України термін.:

Дякуємо за співпрацю.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2012 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту